Новини
2019-03-05 13:59:54
Семінар-практикум викладачів іноземних мов

          Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 лютого 2019 року в рамках роботи обласної фахової секції викладачів іноземних мов відбувся навчальний семінар  на тему  «Підвищення рівня іншомовної мовленнєвої компетентності учнів шляхом розвитку усного мовлення»

 У заході взяли участь  18 викладачів з 23 ПТНЗ області.

 Шевчук Л.І., директор Науково-методичного центру професійно- технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, відкрила семінар та зосередила увагу на важливості вивчення іноземних мов не лише  учнями ЗПО області , а й викладачами та майстрами виробничого навчання.

  У рамках роботи семінару О.М. Заєць, викладач  ДНЗ « Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» поділилась досвідом з розвитку творчої активності і самостійності учнів на уроках іноземної мови з використанням інтерактивних технологій навчання.  Та презентувала  фрагмент відкритого уроку на тему «Різноманітність професій. Професії мого навчального закладу. Слова-професіоналізми»

О.М. Половинкіна, викладач Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького розкрила питання щодо застосування групового методу навчання при вивченні іноземної мови, а також презентувала відео фрагменти виховного заходу на тему «День святого Миколая»

 Л.С. Погребняк, методист лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області доповіла про методи підвищення рівня іншомовної мовленнєвої компетентності учнів.

 Надією Приступою, директором Cambridge Club було розкрито питання щодо сертифікації викладачів іноземних мов за допомогою професійних тестів ТКТ. А також Ольгою Лисенко, тренером Cambridge Club був проведений тренінг щодо проходження тестів ТКТ.

Всі учасники семінару отримали сертифікат учасника тренінгу від Cambridge Club і два викладачі отримали подарунковий сертифікат на безкоштовне проходження одного навчального вебінару від Cambridge Club.

Отримати більше інформації можна переходячи за посиланням

https://teach-english-vs.blogspot.com/p/cambridge-club.html або «Блог викладачів іноземних мов ЗПО Хмельницької області»   «Cambridge Club»

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області