Новини
2019-03-04 12:03:50
Робота соціально-психологічної служби в умовах сучасного ЗП(ПТ)О: нові вимоги часу, завдання та пошук ресурсів

          20 лютого 2019 р. за ініціативи Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області та за участю представників регіональних НМЦ ПТО і ЗП(ПТ)О Хмельницької, Кіровоградської, Луганської, Рівненської і Донецької областей відбувся Всеукраїнський вебінар за темою "Робота соціально-психологічної служби в умовах сучасного ЗП(ПТ)О: нові вимоги часу, завдання та пошук ресурсів".

Представники Хмельниччини: Н.М. Сиско, завідувач лабораторії НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, кандидат психологічних наук, висвітлила питання методичного супроводу діяльності психологічної служби ЗП(ПТ)О; Н.П. Пенделюк, практичний психолог Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького, поділилась досвідом щодо реалізації кар’єрного консультування в умовах сучасного ЗП(ПТ)О.

Щиро дякуємо колегам за організацію і проведення професійного спілкування, яке сприятиме підвищенню професійної компетентності фахівців психологічних служб!

Більш детальна інформація за посиланням: https://goo.gl/58mDEh

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області