Новини
2019-03-04 12:03:50
Робота соціально-психологічної служби в умовах сучасного ЗП(ПТ)О: нові вимоги часу, завдання та пошук ресурсів

          20 лютого 2019 р. за ініціативи Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області та за участю представників регіональних НМЦ ПТО і ЗП(ПТ)О Хмельницької, Кіровоградської, Луганської, Рівненської і Донецької областей відбувся Всеукраїнський вебінар за темою "Робота соціально-психологічної служби в умовах сучасного ЗП(ПТ)О: нові вимоги часу, завдання та пошук ресурсів".

Представники Хмельниччини: Н.М. Сиско, завідувач лабораторії НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, кандидат психологічних наук, висвітлила питання методичного супроводу діяльності психологічної служби ЗП(ПТ)О; Н.П. Пенделюк, практичний психолог Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького, поділилась досвідом щодо реалізації кар’єрного консультування в умовах сучасного ЗП(ПТ)О.

Щиро дякуємо колегам за організацію і проведення професійного спілкування, яке сприятиме підвищенню професійної компетентності фахівців психологічних служб!

Більш детальна інформація за посиланням: https://goo.gl/58mDEh

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області