Новини
2019-03-01 15:34:00
Проблемний семінар для працівників психологічної служби «Психологічний супровід підготовки учнів ЗП(ПТ)О до ЗНО"

        Зовнішнє незалежне оцінювання, яке другий рік поспіль будуть проходити учні наших закладів, сприяє якості їх освіти. Водночас, процедура підготовки і складання ЗНО супроводжується підвищенням рівня тривоги учнів, педагогів і батьків, оскільки є стресовою.

З метою забезпечення профілактики стресових станів, пов’язаних зі складанням цього необхідного випробування на якість і міцність знань здобувачів освіти, Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 лютого 2019 року було проведено проблемний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Психологічний супровід підготовки учнів ЗП(ПТ)О до зовнішнього незалежного оцінювання».

Н. Сиско, координатор фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Хмельницької області, спрямувала роботу учасників семінару на розгляд питань актуальності психологічного супроводу у підготовки учнів ЗП(ПТ)О до ЗНО та функцій практичного психолога і соціального педагога у профілактиці стресових станів.

Т. Сидоренко, завідувач лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, презентувала учасникам результати моніторингових досліджень якості освіти учнів із загальноосвітньої підготовки, які щорічно проводяться у ЗП(ПТ)О області.

В. Ніколова, методист Хмельницького обласного навчально-методичного центру психологічної служби запропонувала методику та провела тренінгове заняття  «Психологічна підтримка здобувачів освіти під час підготовки та проходження зовнішнього незалежного оцінювання».

На завершення учасники семінару обмінялись досвідом роботи щодо подолання стресових станів та інших актуальних проблем у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О.

Матеріали і відеозапис обласного семінару систематизовано та розміщено на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» у рубриці «Психологічна служба» та пропонуються до використання у ЗП(ПТ)О.

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області