Новини
2019-02-27 15:55:38
Вихователі гуртожитків ЗП(ПТ)О Хмельниччини пройшли навчання

      В рамках реалізації Хмельницького регіонального компоненту проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми в Україні» 26 лютого 2019 р. Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області спільно з Благодійним Фондом «Ксена» та Хмельницьким обласним центром соціально-психологічної допомоги проведено навчальний семінар для вихователів гуртожитків ЗП(ПТ)О з теми «Особливості ідентифікації та надання допомоги дітям, постраждалим від злочину торгівлі людьми».

З особливостями ідентифікації та наданням допомоги дітям, постраждалим від злочину торгівлі людьми учасників семінару ознайомила Оксана Устинова, президент Благодійного Фонду «Ксена». Про вікові особливості учнів та взаємодії держслужбовців у наданні допомоги особам, що постраждали від злочину торгівлі людьми розповіла Алла Андрейчак, директор ДЗ «Хмельницький обласний центр соціально-психологічної допомоги».  Учасники семінару ознайомилися з найпоширенішою моделлю взаємин між людьми «Трикутник Карпмана» представленою Іриною Шварц, психолог ДЗ «Хмельницький обласний центр соціально-психологічної допомоги».  Вихователі гуртожитків мали змогу пройти тренінг щодо ідентифікації осіб, що постраждали від злочину торгівлі людьми.

По завершенню семінару кожен учасник отримав сертифікат та багато цікавої і корисної інформації.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області