Новини
2019-01-29 09:58:45
Вебінар викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти

       З метою підвищення рівня підготовки учнів ЗПО до складання ЗНО з математики 22 січня 2019 року на базі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області  було проведено семінар-практикум (в режимі он-лайн) викладачів математики ЗПО «Шляхи підвищення ефективності підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики».

         У роботі семінару брали участь 32 педагогічних працівники з 22 ЗПО області.

Інформацію про особливості ЗНО в 2019 році, структурні особливості предметних тестів представила Т.М.Сидоренко, завлабораторії  загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Про зміст навчально-методичної літератури, що сприятиме якісній підготовці  до ЗНО, реалізацію нових програм з математики для підготовки учнів до участі в ЗНО,  індивідуальний підхід до опанування предметних  компетентностей при підготовці до ЗНО з математики, йшлося у виступах  Ю.С. Халавчук, викладача ДНЗ «Вище професійне училище  №11 м.Хмельницького», І.В. Лелявиної, викладача ДНЗ “Подільський центр професійно-технічної освіти”.

Під час вебінару А.О. Чайковська, викладач Вищого професійного училища №36  с. Балин, презентувала свій досвід роботи з проблеми активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики.

Під час роботи семінару було проаналізовано результати моніторингу якості знань учнів І курсу ЗПО  з математики (на вході) та розглянуті організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ЗПО з математики.

Усі матеріалу вебінару розміщені на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області