Новини
2018-12-18 10:11:00
Упровадження результатів наукових досліджень в освітню практику регіону

     13-14 грудня 2018 року у ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти  сфери послуг» відбувся науково-практичний семінар «Від наукових досліджень – до кращих освітніх практик», під час якого  здійснювалася презентація наукових результатів діяльності Інституту професійно-технічної освіти НАПН України задля ефективного застосування в освітній практиці закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Науково-практичний семінар відкрила директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук,  професор, академік НАПН України Валентина Олександрівна Радкевич з темою «Презентація результатів досліджень науково-дослідних робіт, виконаних в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України у 2016 – 2018 рр.».

Ірина Михайлівна Смирнова, провідний науковий співробітник лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно- технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент, розкрила  особливості використання електронних освітніх ресурсів у системі професійної освіти.

Про створення та використання SMART-комплексів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти розповів Андрій Геннадійович Кононенко, науковий співробітник лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат педагогічних наук.

Олександр Петрович Радкевич, старший науковий співробітник лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання Інституту професійно-технічної освіти, кандидат юридичних наук, доповідав про  створення і забезпечення функціонування СМS у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

14 грудня Андрієм Геннадійовичем Кононенком був проведений тренінг на тему «Розроблення інформаційно-освітнього середовища та  SMART-комплексів у закладах професійної освіти», у якому взяли участь методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та педагоги ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг».

Після завершення   плідної роботи всі учасники науково-практичного семінару здобули нові знання та вміння, про що засвідчують одержані ними сертифікати за участь у  семінарі: «Від наукових досліджень – до кращих освітніх практик», тренінгу з розробки інформаційно-освітнього середовища закладів професійної освіти.

Працівники Інституту відзначили активну та творчу роботу методистів і викладачів в ході семінару. При підведенні підсумків роботи було акцентовано увагу на необхідності продовження започаткованої практики проведення науковцями Інституту ПТО тренінгів для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини.

Проведений захід вкотре підтвердив ефективність партнерської взаємодії Інституту ПТО, регіональної методичної служби та закладів профтехосвіти щодо підготовки педагогів до запровадження сучасних технологій  і засобів навчання з метою підвищення якості професійної освіти.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області