Новини
2018-12-05 17:03:26
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

        Для того, щоб зберегти рідне слово, донести його красу і велич до молодого покоління, спонукати юнаків і дівчат до вивчення багатств української мови, у 2010 році було започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

         4 грудня 2018 року 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти взяли участь у ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у конкурсі – це можливість учасників перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до когорти шанувальників творчості Кобзаря. Конкурс відбувався на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». З вітальним словом учасників конкурсу та педагогів привітала Евеліна Сергіївна Царьова, в.о. директора ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», та побажала учасникам цікавих ідей і творчих знахідок.  Учасники Конкурсу та всі присутні отримали незабутні враження та естетичну насолоду від гри на бандурі у виконанні Ельвіри Правдинюк, переможця, дипломанта обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Учасники конкурсу продемонстрували свої вміння у написанні твору-роздуму у публіцистичному стилі.

Кращі результати показали учні ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти», ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» та Вище професійне училище №36 с. Балина.

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області