Новини
2018-12-05 17:03:26
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

        Для того, щоб зберегти рідне слово, донести його красу і велич до молодого покоління, спонукати юнаків і дівчат до вивчення багатств української мови, у 2010 році було започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

         4 грудня 2018 року 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти взяли участь у ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у конкурсі – це можливість учасників перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до когорти шанувальників творчості Кобзаря. Конкурс відбувався на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг». З вітальним словом учасників конкурсу та педагогів привітала Евеліна Сергіївна Царьова, в.о. директора ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», та побажала учасникам цікавих ідей і творчих знахідок.  Учасники Конкурсу та всі присутні отримали незабутні враження та естетичну насолоду від гри на бандурі у виконанні Ельвіри Правдинюк, переможця, дипломанта обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Учасники конкурсу продемонстрували свої вміння у написанні твору-роздуму у публіцистичному стилі.

Кращі результати показали учні ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти», ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» та Вище професійне училище №36 с. Балина.

 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області