Новини
2018-11-27 16:52:53
ІННОВАЦІЙНА ОСОБИСТІСТЬ ПЕДАГОГА ЗАКЛАДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ – ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ СУЧАСНОГО РОБІТНИКА: МЕТОДИЧНИЙ АСПЕКТ

    Відповідно до планів роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області і Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2018 рік, затверджених Департаментом професійної освіти МОН України, та з метою виявлення і обговорення провідних тенденцій та кращих педагогічних практик професійного розвитку педагогів системи професійної (професійно-технічної) освіти 26 листопада 2018 року було проведено всеукраїнську веб-конференцію «Інноваційна особистість педагога закладу професійної освіти – запорука якості підготовки сучасного робітника: методичний аспект».

У конференції взяли участь 36 педагогічних працівників системи професійної (професійно-технічної) освіти із 11 областей України (Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської) та м. Києва.

Веб-трансляція пленарного засідання конференції розпочалася зі вступних слів Василиненка Віктора Михайловича, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та Шевчук Людмили Іванівни, директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, кандидата педагогічних наук, доцента.

У ході засідання доповідачами було презентовано широкий спектр актуальних питань щодо методичного супроводу професійного розвитку педагогів системи професійної освіти, зокрема: інноваційна педагогічна діяльність в контексті сучасних соціально-економічних викликів, реалізація інноваційних підходів в системі роботи регіональних методичних служб, упровадження інноваційних освітніх технологій у професійну підготовку майбутніх фахівців, організація освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

В цілому, до веб-трансляції заходу приєдналися понад 150 учасників з різних регіонів України.

За підсумками конференції доповідачі отримали сертифікати та програму конференції в електронному форматі, а матеріали виступів будуть узагальнені у збірнику. Крім того, презентації доповідачів будуть розміщенні на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини». 

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області