Новини
2018-11-27 16:52:53
ІННОВАЦІЙНА ОСОБИСТІСТЬ ПЕДАГОГА ЗАКЛАДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ – ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ СУЧАСНОГО РОБІТНИКА: МЕТОДИЧНИЙ АСПЕКТ

    Відповідно до планів роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області і Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2018 рік, затверджених Департаментом професійної освіти МОН України, та з метою виявлення і обговорення провідних тенденцій та кращих педагогічних практик професійного розвитку педагогів системи професійної (професійно-технічної) освіти 26 листопада 2018 року було проведено всеукраїнську веб-конференцію «Інноваційна особистість педагога закладу професійної освіти – запорука якості підготовки сучасного робітника: методичний аспект».

У конференції взяли участь 36 педагогічних працівників системи професійної (професійно-технічної) освіти із 11 областей України (Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської) та м. Києва.

Веб-трансляція пленарного засідання конференції розпочалася зі вступних слів Василиненка Віктора Михайловича, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та Шевчук Людмили Іванівни, директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, кандидата педагогічних наук, доцента.

У ході засідання доповідачами було презентовано широкий спектр актуальних питань щодо методичного супроводу професійного розвитку педагогів системи професійної освіти, зокрема: інноваційна педагогічна діяльність в контексті сучасних соціально-економічних викликів, реалізація інноваційних підходів в системі роботи регіональних методичних служб, упровадження інноваційних освітніх технологій у професійну підготовку майбутніх фахівців, організація освітнього процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

В цілому, до веб-трансляції заходу приєдналися понад 150 учасників з різних регіонів України.

За підсумками конференції доповідачі отримали сертифікати та програму конференції в електронному форматі, а матеріали виступів будуть узагальнені у збірнику. Крім того, презентації доповідачів будуть розміщенні на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини». 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області