Новини
2018-10-03 09:49:26
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВИВЧАЮТЬ ДОСВІД ЧЕРНІВЕЦЬКИХ КОЛЕГ

     З метою вивчення кращого  педагогічного досвіду 28 вересня 2018 року колектив Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області відвідали 2 навчальні заклади Чернівецької області - Професійно-технічне училище №8 м.Чернівці,  ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області. Під час візиту до Навчально-методичного центру ПТО у Чернівецькій області наші колеги поділились досвідом  з різних напрямів методичної роботи та, зокрема щодо налагодження міжнародних партнерських зв’язків.


     Професійно-технічне училище №8 м.Чернівці  презентувало   результати  участі учнів  у всеукраїнських конкурсах професійної майстерності, організації навчання учнів з особливими потребами,  співпраці  із соціальними партнерами. Цікавим виявився досвід роботи з організації та проведення Державної кваліфікаційної атестації у формі кваліфікаційної тестової перевірки фахових знань.
    Особливу увагу було зосереджено на вивченні системи роботи ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» щодо створення у закладі інноваційного освітнього середовища, застосування хмарних технологій (віртуальні класи,  скрайб-презентації,  інтерактивна графіка, віртуальна дошка), вразило насичення кожного кабінету, лабораторії, майстерні, бібліотеки сучасними засобами навчання, системою роботи з професійного розвитку та атестації педагогів.

    Варто підкреслити, що досвід роботи НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Професійно-технічного училища №8 м.Чернівці,  ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» буде поширено серед ЗПО області, а профтехосвітяни Хмельниччини і надалі будуть розширювати межі співпраці з колегами-профтехосвітянами з різних регіонів України.

      На завершення нашої поїздки колектив НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відвідав архітектурну перлину – колишню резиденцію буковинських митрополитів  Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, який належить до світової спадщини ЮНЕСКО.

   Гостям із Хмельниччини почастило почути музику викладача Віденської консерваторії, який народився на Буковині. Прем'єра кантати Євсевія Мандичевського "Буковий край" відбулася у Чернівецькій філармонії.  Академічний симфонічний оркестр, академічний камерний хор «Чернівці», солісти обласної філармонії ім.Д.Гнатюка підготували  для чернівчан та гостів міста амбітний проект, який відвідала і делегація  профтехосвітян Хмельниччини.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області