Новини
2018-09-24 15:06:53
Відповідальній поведінці учнівської молоді – належну увагу!

В Україні протягом останніх років значно посилилась складова профілактичної освіти. З метою посилення спроможності освітян, що працюють з молоддю в рамках статевого виховання, було створено посібник «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Цей посібник було схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах за висновком комісії з основ здоров’я науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.12.2017 №21-1/12/Г-824).

 

19-20 вересня 2018 року Сиско Наталія Миколаївна,завідувач лабораторії Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; Пенделюк Наталія Петрівна, практичний психолог ВПУ №25 м.Хмельницького; соціальні педагоги Шелеп’юк Наталія Анатоліївна (ВПУ №4 м.Хмельницького) і Найибова Марина Леонідівна (ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг») пройшли тренінгове навчання з опанування посібника, яке було проведено колегами Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Поліщук Анною Йосипівною і Пастух Людмилою Василівною тапрактичним психологом ЗОШ №7 Поліщук Оленою Анатоліївною.

 

Безоплатне надання методичних матеріалів здійснювалось за підтримки Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті та регіональної програми ЮНЕСКО з профілактики ВІЛ та освіти в галузі здоров’я.

У подальшому планується організувати тренінгове заняття з опанування посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» для працівників психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області