Новини
2018-09-24 15:06:53
Відповідальній поведінці учнівської молоді – належну увагу!

В Україні протягом останніх років значно посилилась складова профілактичної освіти. З метою посилення спроможності освітян, що працюють з молоддю в рамках статевого виховання, було створено посібник «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Цей посібник було схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах за висновком комісії з основ здоров’я науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.12.2017 №21-1/12/Г-824).

 

19-20 вересня 2018 року Сиско Наталія Миколаївна,завідувач лабораторії Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; Пенделюк Наталія Петрівна, практичний психолог ВПУ №25 м.Хмельницького; соціальні педагоги Шелеп’юк Наталія Анатоліївна (ВПУ №4 м.Хмельницького) і Найибова Марина Леонідівна (ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг») пройшли тренінгове навчання з опанування посібника, яке було проведено колегами Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Поліщук Анною Йосипівною і Пастух Людмилою Василівною тапрактичним психологом ЗОШ №7 Поліщук Оленою Анатоліївною.

 

Безоплатне надання методичних матеріалів здійснювалось за підтримки Інституту ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті та регіональної програми ЮНЕСКО з профілактики ВІЛ та освіти в галузі здоров’я.

У подальшому планується організувати тренінгове заняття з опанування посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» для працівників психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області