Новини
2011-05-30 11:08:43
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ТА СТАРШИХ МАЙСТРІВ

 

 

 

 

 

 

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2011 року та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 26 травня 2011 року на базі ДНЗ "Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій" в рамках засідання обласної фахової секції відбувся навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи та старших майстрів виробничого навчання на тему "Планування навчально-виробничого процесу в ПТНЗ. Система контролю за навчально-виробничим процесом у ПТНЗ.".

У роботі семінару взяли участь та виступили головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Хмельницької ОДА Арич Н.В. та заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.К.Джус, які висвітлили питання "Напрями і результативність управління навчально-виробничим процесом в ПТНЗ" та "Планування навчально-виробничого процесу в ПТНЗ".

У практичній частині семінару із діяльністю Хмельницького центру ПТО торгівлі та харчових технологій присутніх ознайомила директор Філіпчук Т.П. Досвід організації та проведення внутрішньо училищного контролю у навчальному закладі презентували заступник директора з навчально-виробничої роботи Михалишина Г.М., заступник директора з науково-методичної роботи Зінчук Г.В., старші майстри виробничого навчання Шачковська Г.Л. таГаврілей О.І..

В рамках семінару відбувся обмін досвідом з питань організації та контролю за навчально-виробничим процесом в ПТНЗ . Під час навчального семінару НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив серед учасників семінару на електронних носіях матеріали щодо розробки основних навчально-методичних документів з планування навчально-виробничого процесу та планування і організації внутрішньоучилищного контролю.

Учасники відзначили актуальність та практичну значимість тематики семінару та високий рівень його підготовки й організації проведення.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області