Новини
2018-05-21 17:09:59
СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПРОБЛЕМИ ПРЕВЕНТИВНОГО ВИХОВАННЯ У ЗПО

         Проблема превентивності завжди була і є пріоритетною у системі виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області.

Тому відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 16 травня 2018 року проведено вебінар для заступників директорів з виховної роботи на тему «Сучасні підходи до проблеми превентивного виховання у ЗПО».


Відкрила вебінар Алла Іванівна Смалюк, завідувач лабораторії виховної роботи НМЦ ПТО ПК, яка окреслила основні завдання щодо превентивного виховання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Про співпрацю ЗПО з Патрульною поліцією м. Хмельницького учасників вебінару поінформувала Анна Михайлівна Стрембіцька, інспектор із зв’язків з громадськістю Патрульної поліції м. Хмельницького.

Досвідом роботи з організації спільних заходів ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» з ювенальною превенцією Волочиського відділення поліції щодо профілактики негативних явищ в освітньому процесі поділилась Неоніла Миколаївна Полікевич, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей». Основні завдання ювенальної превенції Волочиського відділення поліції щодо превентивного виховання учнів окреслила Олена Сергіївна Козловська, інспектор ювенальної превенції Волочиського відділення поліції.

Учасники вебінару мали змогу переглянути правову вікторину «Знай права», проведену Ларисою Романівною Гуменюк, методистом Шепетівського професійного ліцею. Лариса Романівна також поінформувала про основні напрями превентивної освіти та виховання Шепетівського професійного ліцею.

При підбитті підсумків вебінару були окреслені основні завдання  закладів  освіти щодо превентивного виховання учнів.

Усі матеріали вебінару розміщені на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області