Новини
2018-04-20 12:21:00
ПРАКТИКУЄМО ПРОВЕДЕННЯ МЕТОДИЧНИХ ЗАХОДІВ НА БАЗІ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ-ПРАЦЕДАВЦІВ

        19 квітня 2018 року відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної  освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області  на базі ПрАТ «Хмельниччина-Авто» було проведено засідання обласної фахової секції педагогічних працівників з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Слюсар-ремонтник» з теми «Впровадження технології критичного мислення на уроках виробничого навчання - основа якісної підготовки кваліфікованих робітників». У заході взяли участь викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання з усіх ЗПО  Хмельниччини, у яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з вищеназваних професій. 

До засідання долучилися заступник генерального директора, начальник відділу кадрів Сергій Володимирович Бондарчук, начальник сервісного відділу ПрАТ «Хмельниччина-Авто» Олександр Васильович Малюта.

С.В. Бондарчук ознайомив членів фахової секції із матеріально-технічною базою підприємства та його структурними підрозділами, розповів про перспективи розвитку ПАТ «Хмельниччина-Авто», співпрацю з ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», систему роботи підприємства з упровадження сучасних  технологій та засобів проведення технічного обслуговування  на вітчизняних і зарубіжних брендових  моделях автомобілів.

Учасники секції безпосередньо на робочих місцях поспілкувалися зі спеціалістами з питань виконання сервісного обслуговування,  слюсарно-ремонтних робіт на автомобілях, упровадження сучасних технологій.

Начальник сервісного відділу ПрАТ «Хмельниччина-Авто» О.В. Малюта провів майстер-клас з діагностики та  ремонту АКПП автомобіля MERSEDES-722.6.

Учасники засідання мали змогу ознайомитися зі станом та можливостями ремонтної бази підприємства, можливостями співпраці з закладами професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини з надання робочих місць для організації виробничого навчання, проходження  виробничої практики та наданням робочих місць випускникам ЗПО на підприємстві.

Координатор секції, методист Науково-методичного центру професійно-технічної  освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області  М.П. Стасюк наголосив на актуальності підготовки висококваліфікованих робітників із урахуванням  сучасних технологій сервісного обслуговування на підприємствах «Хмельниччина-Авто»,  дав належну оцінку проведеному заходу та поставив ряд проблемних завдань щодо створення методичних розробок, впровадження новітніх досягнень у межах регіонального компонента у змісті програм предметів.

Круглий стіл учасників заходу дав змогу обмінятися досвідом роботи, окреслити подальші плани в роботі фахової секції та виробити рекомендації щодо удосконалення професійної підготовки кваліфікованих робітників з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Слюсар-ремонтник»,  зокрема:

-  впроваджувати у процес професійної підготовки новітні педагогічні та виробничі технології;

- залучати учнів і педагогічних працівників до створення презентацій,  і відеофільмів зі складних і проблемних тем, введення регіонального компонента;

- працювати над розробкою власних методик і посібників;

- для кращого спілкування та ознайомлення з досвідом роботи педагогічного колективу ЗПО  проводити засідання секцій не рідше одного разу на квартал на базі різних  закладів освіти області.

2019-06-10 09:59:06
Обговорення особливостей реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

6 червня 2019 року на базі Шепетівського професійного ліцею, проведено проблемний семінар на тему «Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття професійної освіти з професій швейного виробництва». У засіданні взяли участь 15 педагогічних працівників із 10 закладів професійної освіти Хмельницької області, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників професій швейного виробництва. Координатор секції С.В. Жухевич, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК, у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області