Новини
2011-05-24 15:24:46
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ НА ТЕМУ «ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ»

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області 24 травня 2011 року на базі ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" було проведено семінар-практикум викладачів іноземних мов на тему "Використання інноваційних технологій на уроках іноземної мови".

Семінар розпочався з виступу методиста загальноосвітніх дисциплін НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області А.І. Димніч, яка висвітлила питання щодо викладання предмета "Іноземна мова", контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів.

Наступним етапом семінару було відвідування та аналіз відкритого уроку з англійської мови на тему "Спорт", який проводила викладач іноземної мови ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій" А.В. Фасуляк. Урок було проведено на високому рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

      В ході семінару викладач іноземної мови ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське вище професійне училище" Г.Б. Чекригіна поділилася досвідом роботи щодо використання інноваційних методів навчання на уроках англійської мови. А також викладач іноземної мови ДНЗ "Вище професійне училище №11 м.Хмельницького" О.М. Заєць розкрила питання значення професійного спрямування викладання англійської мови у забезпеченні якості підготовки кваліфікованих робітників.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області