Новини
2018-04-19 16:36:58
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «МУЛЯР» СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

    Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 18 квітня 2018 року на базі Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького відбувся ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою конкурсу було визначення рівня фахової підготовки учнів, їх підтримка та розвиток творчих здібностей. У конкурсі взяли участь  учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де опановують професію «Муляр».

Під час офіційного відкриття конкурсу  учасників привітали заступник  директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Людмила Костянтинівна Джус, директор Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького Сергій Володимирович Михайлов.

Методист лабораторії професійної  підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталія Володимирівна Півторацька ознайомила учасників конкурсу з програмою та умовами проведення теоретичного та практичного турів.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія кам'яних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці» та вирішення розрахункового завдання. Практичний тур відповідав вимогам 3-го кваліфікаційного розряду та передбачав цегляну кладку простінка з чвертками за однорядною системою перев'язки, товщиною в 2 цеглини, з розшивкою  швів.

Оцінювало роботи учнів компетентне журі у складі виконроба будівельної компанії «Конструкція», Коломійчука  Миколи Володимировича (голова журі); приватного підприємця  Рибака  Олександра  Петровича та методиста НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталії Володимирівни Півторацької.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»:

І місцеКоваленко Назар, учень ВПУ №4 м. Хмельницького;

ІІ місце Черних Руслан, учень ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»;

ІІІ місце – Дорожук Валерій, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний  професійний ліцей».

Переможець конкурсу Коваленко Назар, учень ВПУ №4 м. Хмельницького, представлятиме профтехосвіту Хмельниччини на ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського  конкурсу, який відбудеться на базі Вищого професійного училища №1 м. Рівного 15-17 травня 2018 року.

 

2019-06-10 09:59:06
Обговорення особливостей реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

6 червня 2019 року на базі Шепетівського професійного ліцею, проведено проблемний семінар на тему «Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття професійної освіти з професій швейного виробництва». У засіданні взяли участь 15 педагогічних працівників із 10 закладів професійної освіти Хмельницької області, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників професій швейного виробництва. Координатор секції С.В. Жухевич, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК, у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області