Новини
2018-04-19 16:36:58
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «МУЛЯР» СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

    Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 18 квітня 2018 року на базі Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького відбувся ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою конкурсу було визначення рівня фахової підготовки учнів, їх підтримка та розвиток творчих здібностей. У конкурсі взяли участь  учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де опановують професію «Муляр».

Під час офіційного відкриття конкурсу  учасників привітали заступник  директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Людмила Костянтинівна Джус, директор Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького Сергій Володимирович Михайлов.

Методист лабораторії професійної  підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталія Володимирівна Півторацька ознайомила учасників конкурсу з програмою та умовами проведення теоретичного та практичного турів.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія кам'яних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці» та вирішення розрахункового завдання. Практичний тур відповідав вимогам 3-го кваліфікаційного розряду та передбачав цегляну кладку простінка з чвертками за однорядною системою перев'язки, товщиною в 2 цеглини, з розшивкою  швів.

Оцінювало роботи учнів компетентне журі у складі виконроба будівельної компанії «Конструкція», Коломійчука  Миколи Володимировича (голова журі); приватного підприємця  Рибака  Олександра  Петровича та методиста НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталії Володимирівни Півторацької.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»:

І місцеКоваленко Назар, учень ВПУ №4 м. Хмельницького;

ІІ місце Черних Руслан, учень ДНЗ «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»;

ІІІ місце – Дорожук Валерій, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний  професійний ліцей».

Переможець конкурсу Коваленко Назар, учень ВПУ №4 м. Хмельницького, представлятиме профтехосвіту Хмельниччини на ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського  конкурсу, який відбудеться на базі Вищого професійного училища №1 м. Рівного 15-17 травня 2018 року.

 

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області