Новини
2018-04-13 11:43:54
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «СТОЛЯР БУДІВЕЛЬНИЙ» СЕРЕД УЧНІВ ЗП(ПТ)О ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 11 квітня 2018 року на базі Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького відбувся ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр будівельний» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою конкурсу було визначення рівня фахової підготовки майстерності учнів, їх підтримка та розвиток творчих здібностей. У конкурсі взяли участь  учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де опановують професію «Столяр будівельний».

Під час офіційного відкриття конкурсу  учасників привітали заступник  директора Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького Голя Наталія Григорівна та голова журі Боголєдов Сергій Миколайович.

Методист лабораторії професійної  підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталія Володимирівна Півторацька ознайомила учасників конкурсу з програмою та умовами проведення теоретичного та практичного турів конкурсу.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів «Технологія столярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці». Практичний тур відповідав вимогам 3-го кваліфікаційного розряду та передбачав виготовлення за допомогою столярних  інструментів табурету простої конструкції із масиву деревини породи сосна І сорту (за кресленням).

Оцінювало роботи учнів компетентне журі у складі директора ТОВ «Явір-М», Боголєдова Сергія Миколайовича (голова журі); приватного підприємця  Молокопія Миколи Петровича, та методиста НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталії Володимирівни Півторацької.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр будівельний»:

І місцеЛеонець Віталій, учень ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»;

ІІ місце Йолтухівський Ростислав, учень ВПУ №4 м. Хмельницького;

ІІІ місце – Шпак  Антон, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний  професійний ліцей».

      Переможець конкурсу Леонець Віталій, учень ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти», представлятиме профтехосвіту Хмельниччини на ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського  конкурсу, який відбудеться на базі Дніпровського вищого професійного училища будівництва 15-18 травня 2018 року.

 

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області