Новини
2018-04-05 14:45:35
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ» СЕРЕД УЧНІВ ЗПО

    Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 4 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» відбувся ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою конкурсу було визначення рівня професійної підготовки та майстерності учнів, їх підтримка та розвиток. У конкурсі взяли участь п’ять учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, де опановують професію «Електрозварник ручного зварювання».

Під час офіційного відкриття конкурсу  учасників привітали директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Людмила Іванівна Шевчук, директор ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» Олександр Васильович Боровик.

Методист лабораторії професійної  підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталія Володимирівна Півторацька ознайомила учасників конкурсу з програмою та умовами проведення теоретичного та практичного турів.

Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Матеріалознавство»,  «Читання креслень»,  «Електротехніка з основами промислової  електроніки», «Охорона праці». Практичний тур передбачав зварювання труби з листовим металом ручним дуговим зварюванням покритим електродом (ММА) відповідно до креслення (труба Ø61 мм, товщиною 4 мм та пластина  розміром 100×100 мм,  електроди марки АНО 21, D = 3 мм, та  стикове з’єднання пластин у різних просторових положеннях шва, зварювання виконується на постійному струмі (три пластини розміром 100×200).

 

Оцінювало роботи учнів компетентне журі у складі заступника керуючого відділка с. Лісоводи  «Аграрна компанія 2004» Аліма Олександровича Хамдамова (голова журі), приватного підприємця  Руслана Васильовича Барабашина та методиста НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Наталії Володимирівни Півторацької.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання»:

І місце – Кулик Андрій, учень ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей»;

ІІ місце – Дмитрук Денис, учень ВПУ №4 м. Хмельницького;

ІІІ місце – Гринишин Валентин, учень ДНЗ «Подільський центр ПТО».

Переможець конкурсу Кулик Андрій, учень ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей», представлятиме профтехосвіту Хмельниччини на ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського  конкурсу, який відбудеться на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області».

Для педагогічних працівників  закладів професійної освіти, які супроводжували учасників конкурсу, була організована презентація сучасного зварювального обладнання ТМ «Дніпро-М».

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області