Новини
2011-05-19 09:49:38
КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ « ШТУКАТУР» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

Відповідно до планів роботи управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі Ярмолинецького професійного ліцею 5 травня 2011року був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Штукатур" серед учнів ПТНЗ області.

У конкурсі взяли участь десять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують дану професію.

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичних турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: „Матеріалознавство”, „Технологія штукатурних робіт”, „Будівельне креслення”, „Охорона праці”, „Електротехніка”.

У ході практичного туру учасники виконували декоративне опорядження поверхні.

Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого входили:

П.А.Гонтарук, спеціаліст управління капітального будівництва Хмельницької облдержадміністрації (голова журі); В.В.Чепрак, директор ремонтно-будівельного підприємства "Модерн"; Н. В. Півторацька, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Штукатур" стали:

І місце – Морозюк Юрій Степанович, учень Шепетівського професійного ліцею.

ІІ місце – Нестер Євген Анатолійович, учень Ярмолинецького професійного ліцею.

ІІІ місце – Шлапак Максим Валентинович, учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.

Учень Шепетівського професійного ліцею Морозюк Юрій Степанович представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Штукатур", що відбудеться 23-27 травня у м. Дніпродзержинську, Дніпропетровської області.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області