Новини
2011-05-19 09:36:20
СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПТНЗ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО ПК 17 травня 2011 року відбувся семінар працівників психологічної служби ПТНЗ області за підсумками роботи у 2010-211 навчальному році.

В ході роботи семінару методистом НМЦ ПТО ПК Каспрік Наталією Миколаївною було проаналізовано роботу психологічних служб професійно-технічних навчальних закладів області. Практичні психологи і соціальні педагоги звітували про підсумки та ділилися досвідом роботи щодо здійснення соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу ПТНЗ. Особлива увага приділялась питанням налагодження співпраці працівників психологічної служби з адміністрацією та педагогічним колективом навчального закладу, які розкрила практичний психолог Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького Салюк Лариса Володимирівна.

Також Каспрік Н.М. піднімала питання щодо підвищення професійної компетентності працівників психологічної служби, провела роз’яснення Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 року №930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за №1255/18550.

На семінарі працівникам психологічної служби була надана інформація про можливість замовлення методичних матеріалів в Обласному центрі практичної психології та соціальної роботи.

 

 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області