Новини
2017-12-22 11:35:45
НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ – ПІДГОТОВКА КАДРІВ З ПРОФЕСІЙ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

        Питання стану підготовки кваліфікованих робітників ПТНЗ області з професій швейного виробництва стало предметом особливої уваги на черговому засіданні науково-методичної ради Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, яке відбулося 20 грудня 2017 року за темою «Стан підготовки кваліфікованих робітників ПТНЗ області з професій швейного виробництва»

На конструктивне обговорення питань порядку денного учасників науково-представницького зібрання налаштувала заступник директора Л.К.Джус НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

Під час засідання методист лабораторії професійної підготовки С.В. Жухевич зосередила увагу присутніх на питаннях оновлення змісту професійної підготовки фахівців швейного виробництва, показниках якості навчання, працевлаштування випускників ПТНЗ області, соціальних партнерах закладів професійно-технічної освіти, впровадженні елементів дуальної форми навчання, сучасних педагогічних і виробничих технологій,  осучасненні матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення професійної підготовки кваліфікованих робітників швейного виробництва.

Досвід роботи щодо підготовки кваліфікованих робітників з професій швейного виробництва презентували:

- А.В.Тітенок, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

 - Н.А.Нерода, методист ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»;

До засідання в он-лайн-режимі долучилася викладач, майстер виробничого навчання Шепетівського професійного ліцею Р.П.Муравйова, яка зосередила увагу на особливостях підготовки кадрів з професій швейного виробництва у її освітньому закладі. Також було продемонстровано інтер’ю директора швейної фабрики компанії «Valimark» C.Т. Сіра, яка розповіла про вклад компанії у розвиток навчально-матеріальної бази Шепетівського професійного ліцею.

 

До конструктивного обговорення окреслених питань долучився соціальний партнер ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Кулаков В.І., доктор філософії, генеральний директор ТОВ «Хмельницьклегпром-плюс», який наголосив на важливості дуальної форми навчання та необхідності збереження навчально-матеріальної бази ПТНЗ.

За результатами засідання науково-методичної ради сформовано відповідне рішення, що доведене до відома керівництва ПТНЗ області для подальшого урахування у роботі, матеріали розміщено на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» у рубриці «Із засідань науково-методичної ради».

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області