Новини
2017-12-12 09:34:53
Профтехосвіта Хмельниччини презентувала себе на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

           З 30 листопада по 02 грудня 2017 року за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організацій у м. Києві  вдруге відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Це важливий захід, спрямований на зростання престижності робітничих професій, професійної освіти та розвитку державно-приватного партнерства у системі освіти.

Мета конкурсу – популяризація робітничих професій, професійна орієнтація молоді, а також упровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

У змаганнях брали участь команди майже з усіх регіонів України. Загалом перемогу виборювали 145 осіб – учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років. Кожна з компетенцій містила різні модулі, які мали виконати учасники.

Команду Хмельницької області на Всеукраїнському конкурсі представляли учні та випускники професійно-технічних навчальних закладів області у 8 компетенціях, а саме:

кондитерське мистецтво – учениця ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» Костенкова Наталія Павлівна;

кулінарне мистецтво – випускник ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Сторожук Валерій Васильович;

перукарське мистецтво – учениця ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Тишинська Ольга Олексіївна;

технології моди – учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Цідик Тетяна Степанівна;

зварювальні роботи – учень Шепетівського професійного ліцею Замурняк Руслан Вікторович;

сухе будівництво та штукатурні роботи – учень Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького Макаров Вадим Андрійович;

облицювальні роботи – учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького Шваб Роман Юрійович;

сантехніка та опалення –   учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Гриник Михайло Іванович.

За підсумками змагань у компетенції «Облицювальні роботи» учень Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького Шваб Роман Юрійович посів ІІІ місце та здобув бронзову медаль.

Учениця ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» нагороджена дипломами за І місце  за компетенцією «Кондитерське мистецтво» (модуль «Робота з карамелі»)  та за ІІ місце (модуль «Художня робота з тіста»).

Випускник ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» Сторожук Валерій нагороджений дипломом  за компетенцією «Кулінарне мистецтво» у номінації «Найкраща страва з риби».

 

Вітаємо переможців та учасників заходу з перемогою на престижному професійному конкурсі та бажаємо нових творчих здобутків педагогічним працівникам та учням!

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області