Новини
2017-12-12 09:34:53
Профтехосвіта Хмельниччини презентувала себе на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

           З 30 листопада по 02 грудня 2017 року за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організацій у м. Києві  вдруге відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Це важливий захід, спрямований на зростання престижності робітничих професій, професійної освіти та розвитку державно-приватного партнерства у системі освіти.

Мета конкурсу – популяризація робітничих професій, професійна орієнтація молоді, а також упровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

У змаганнях брали участь команди майже з усіх регіонів України. Загалом перемогу виборювали 145 осіб – учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років. Кожна з компетенцій містила різні модулі, які мали виконати учасники.

Команду Хмельницької області на Всеукраїнському конкурсі представляли учні та випускники професійно-технічних навчальних закладів області у 8 компетенціях, а саме:

кондитерське мистецтво – учениця ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» Костенкова Наталія Павлівна;

кулінарне мистецтво – випускник ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Сторожук Валерій Васильович;

перукарське мистецтво – учениця ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Тишинська Ольга Олексіївна;

технології моди – учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Цідик Тетяна Степанівна;

зварювальні роботи – учень Шепетівського професійного ліцею Замурняк Руслан Вікторович;

сухе будівництво та штукатурні роботи – учень Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького Макаров Вадим Андрійович;

облицювальні роботи – учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького Шваб Роман Юрійович;

сантехніка та опалення –   учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Гриник Михайло Іванович.

За підсумками змагань у компетенції «Облицювальні роботи» учень Вищого професійного училища № 4 м. Хмельницького Шваб Роман Юрійович посів ІІІ місце та здобув бронзову медаль.

Учениця ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» нагороджена дипломами за І місце  за компетенцією «Кондитерське мистецтво» (модуль «Робота з карамелі»)  та за ІІ місце (модуль «Художня робота з тіста»).

Випускник ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» Сторожук Валерій нагороджений дипломом  за компетенцією «Кулінарне мистецтво» у номінації «Найкраща страва з риби».

 

Вітаємо переможців та учасників заходу з перемогою на престижному професійному конкурсі та бажаємо нових творчих здобутків педагогічним працівникам та учням!

2019-06-10 09:59:06
Обговорення особливостей реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

6 червня 2019 року на базі Шепетівського професійного ліцею, проведено проблемний семінар на тему «Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття професійної освіти з професій швейного виробництва». У засіданні взяли участь 15 педагогічних працівників із 10 закладів професійної освіти Хмельницької області, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників професій швейного виробництва. Координатор секції С.В. Жухевич, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК, у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області