Новини
2011-04-08 14:19:48
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ « ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Відповідно до планів роботи управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» 6 квітня 2011року був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» серед учнів ПТНЗ області.
У конкурсі взяли участь дев’ять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують дану професію.
Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичних турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: „Матеріалознавство”, „Обладнання та технології зварювальних робіт”, „Читання креслень”, „Охорона праці”, „Електротехніка”.
У ході практичного туру учасники виконували зварювання посудини, що працює під тиском, та стикове з’єднання пластин в різних просторових положеннях шва.
Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого входили:
І. М. Праворський, голова правління ВАТ «Темп» (голова журі); Н.Л. Бондар, інженер-організатор зварювального виробництва ПАТ «Хмельницькгаз»; О. О. Абрамов, кандидат технічних наук, доцент кафедри зносостійкості і надійності машин Хмельницького національного університету, член Спілки зварників України; А. М. Вознюк, керівник підрозділу приватного підприємства «Антисептик»; Н. В. Півторацька, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.
Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання» стали:
І місце- Костінський Олександр Олександрович, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» .
ІІ місце- Даньков Богдан Петрович, учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького.
ІІІ місце- Шлапак Максим Валентинович, учень Старокостянтинівського професійного ліцею;
- Федораш Сергій Петрович, учень ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького».

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області