Новини
2017-11-02 10:51:25
Формування фізичних і морально-вольових якостей учнів ПТНЗ на уроках фізичної культури

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 31 жовтня 2017 року в межах роботи обласної фахової секції викладачів фізичної культури ПТНЗ відбувся вебінар на тему  «Методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури».

У заході взяли участь  32 педагоги з 23 ПТНЗ області.

Під час вебінару викладач фізичної культури ДНЗ «Вище професійно-технічне училище №11 м. Хмельницького» О.М. Маловічко поділився досвідом із формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури та презентував   відеофрагменти з організації спортивно-масової роботи.

Т.В.Бойко, начальник відділу обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ, розкрила питання щодо щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді.

У ході вебінару було презентовано досвід керівника фізичного виховання ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» з питання використання здоров`язберігаючих технологій у підготовці кваліфікованих робітників.

Л.С. Погребняк, методист лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, презентувала макет блогу викладачів фізичної культури ПТНЗ Хмельниччини.

За підсумками роботи заходу  на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» у рубриці «Он-лайн-заходи. Загальноосвітня підготовка» розміщено навчально-методичні та інформаційно-методичні матеріали, з якими можна ознайомитися, перейшовши за посиланням  http://profosvitakm.at.ua/index/zagalnoosvitnja_pidgotovka/0-111

2019-03-21 17:21:18
Компетентнісний підхід на уроках української словесності

Реалізація компетентнісного підходу загальноосвітньої підготовки є важливим напрямом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Саме з цією метою 20 березня 2019 року проведено вебінар для викладачів української мови та літератури ЗП(ПТ)О на тему «Реалізація предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках української словесності».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області