Новини
2017-11-02 10:51:25
Формування фізичних і морально-вольових якостей учнів ПТНЗ на уроках фізичної культури

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 31 жовтня 2017 року в межах роботи обласної фахової секції викладачів фізичної культури ПТНЗ відбувся вебінар на тему  «Методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури».

У заході взяли участь  32 педагоги з 23 ПТНЗ області.

Під час вебінару викладач фізичної культури ДНЗ «Вище професійно-технічне училище №11 м. Хмельницького» О.М. Маловічко поділився досвідом із формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури та презентував   відеофрагменти з організації спортивно-масової роботи.

Т.В.Бойко, начальник відділу обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ, розкрила питання щодо щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді.

У ході вебінару було презентовано досвід керівника фізичного виховання ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» з питання використання здоров`язберігаючих технологій у підготовці кваліфікованих робітників.

Л.С. Погребняк, методист лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, презентувала макет блогу викладачів фізичної культури ПТНЗ Хмельниччини.

За підсумками роботи заходу  на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» у рубриці «Он-лайн-заходи. Загальноосвітня підготовка» розміщено навчально-методичні та інформаційно-методичні матеріали, з якими можна ознайомитися, перейшовши за посиланням  http://profosvitakm.at.ua/index/zagalnoosvitnja_pidgotovka/0-111

2019-06-10 09:59:06
Обговорення особливостей реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

6 червня 2019 року на базі Шепетівського професійного ліцею, проведено проблемний семінар на тему «Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття професійної освіти з професій швейного виробництва». У засіданні взяли участь 15 педагогічних працівників із 10 закладів професійної освіти Хмельницької області, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників професій швейного виробництва. Координатор секції С.В. Жухевич, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК, у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області