Новини
2017-10-26 16:31:02
Навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи та старших майстрів

    Однією з головних засад державної політики та принципом освітньої діяльності визначено забезпечення якості освіти й освітньої діяльності. Саме тому Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області спільно з управлінням професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки  Хмельницької облдержадміністрації 25 жовтня 2017 року проведено навчальний семінар для заступників директорів ПТНЗ  з навчально-виробничої роботи та старших майстрів з питання «Забезпечення якості освіти в ПТНЗ» у режимі он-лайн на платформі pruffme.com

Під час семінару завідувач лабораторії  науково-методичного забезпечення  управлінської діяльності в ПТНЗ НМЦ ПТО ПК  у Хмельницькій області С.Б. Коломійчук ознайомила учасників зі складовими системи забезпечення якості освіти та визначила напрям системної роботи керівників ПТНЗ щодо підготовки учнів відповідно до вимог роботодавців.

Головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, секретар обласної атестаційної комісії О.О.Зінчук проінформувала  присутніх про особливості проведення атестації педагогічних працівників у 2017/2018 навчальному році.

З вимогами проходження процедури визнання спроможності навчального закладу надавати послуги на певному рівні освіти відповідно до ліцензійних умов ознайомила заступників директорів ПТНЗ  з навчально-виробничої роботи та старших майстрів методист лабораторії  професійної підготовки НМЦ ПТО ПК  у Хмельницькій області  Л.І. Білик. Особливу увагу звернуто на кадрові, технологічні та організаційні вимоги щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти.

Проведення щотижневих навчальних семінарів сприяє підвищенню рівня обізнаності  керівників ПТНЗ у питаннях організації навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах.

2019-06-10 09:59:06
Обговорення особливостей реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

6 червня 2019 року на базі Шепетівського професійного ліцею, проведено проблемний семінар на тему «Реалізація Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття професійної освіти з професій швейного виробництва». У засіданні взяли участь 15 педагогічних працівників із 10 закладів професійної освіти Хмельницької області, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників професій швейного виробництва. Координатор секції С.В. Жухевич, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК, у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області