Новини
2017-10-19 15:35:58
Оновлення змісту професійної освіти з професій «Перукар» шляхом співпраці з роботодавцями

       18 жовтня 2017 року відбувся проблемний семінар для інженерно-педагогічних працівників професій сфери послуг  на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» на тему «Оновлення змісту професійної освіти з професій «Перукар» шляхом співпраці з роботодавцями».

У семінарі взяли участь педагоги ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», власник Барбер Mon «Cingsman», майстер чоловічих зачісок Михайлюк Д.В. м.Кам’янець-Подільський.

Відкрила семінар Жухевич С.В.,  методист НМЦ ПТО у Хмельницькій області. Привітав учасників семінару Тітенок А.В. та Чекригіна Г.Б., заступники директора ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

Учні навчального закладу разом з учасниками семінару мали можливість відвідати майстер-клас «Стрижка за системою «Fade», стрижка та оформлення бороди»

Досвідом роботи з підготовки переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар» поділилися викладач Галицька Т.С. та майстер виробничого навчання Пастух О.В.

Конкурсний рух спонукає бути в формі, знаходити нові творчі ідеї, розвивати кругозір та підвищувати свій професійний рівень. Яскравим прикладом був представлений досвід відмінника освіти України, багаторазового переможця та призера всеукраїнських і міжнародних конкурсів, вихователя, тренера учасників і переможців чемпіонатів України, Європи та світу з перукарського мистецтва Петречук Л.А.

Учасники семінару мали можливість проглянути відеозвіт за результатами проведення тижня методичної комісії з професії «Перукар», який презентувала методист Боднар С.О.

Відбувся обмін досвідом роботи педагогічних працівників ПТНЗ області з теми семінару. Учасники семінару схвалили досвід майстрів і  викладачів ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» щодо тісної співпраці з роботодавцями, активної участі педагогів та учнів закладу у спеціалізованих виставках, конкурсах, чемпіонатах.

Успіх у підготовці фахівців значною мірою залежить від ділових якостей викладачів і майстрів, від рівня розуміння ними необхідності систематичної співпраці.

2018-10-03 09:49:26
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВИВЧАЮТЬ ДОСВІД ЧЕРНІВЕЦЬКИХ КОЛЕГ

З метою вивчення кращого педагогічного досвіду 28 вересня 2018 року колектив Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області відвідали 2 навчальні заклади Чернівецької області - Професійно-технічне училище №8 м.Чернівці, ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області. Під час візиту до Навчально-методичного центру ПТО у Чернівецькій області наші колеги поділились досвідом з різних напрямів методичної роботи та, зокрема щодо налагодження міжнародних партнерських зв’язків.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області