Новини
2017-10-18 10:45:09
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА СІМ’ЯМ, ЩО ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЯХ

     17 жовтня 2017 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області  відбувся обласний проблемний семінар практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ на тему «Соціально-психологічна допомога сім’ям, що потрапили в складні життєві ситуації».

Відкрила семінар директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Шевчук Людмила Іванівна, яка привітала учасників і зазначила, що у новоприйнятому Законі України «Про освіту» у статті 76 «Психологічна служба та соціально-педагогічний патронаж у системі освіти» проголошено, що психологічне забезпечення освітнього процесу в закладах освіти здійснюють практичні психологи, а соціально-педагогічний патронаж здійснюється соціальними педагогами. Людмила Іванівна наголосила на важливості опрацювання практичним психологами і соціальними педагогами ПТНЗ Закону України «Про освіту».

Координатор фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ Хмельницької області, завідувач лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК Сиско Наталія Миколаївна акцентувала увагу учасників на ролі психологічної служби ПТНЗ у наданні соціально-психологічної допомоги сім’ям, що потрапили в складні сімейні обставини.

Наші соціальні партнери - заступник директора-начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Хмельницького обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельник Наталія Валентинівна і практичний психолог Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віговська Антоніна Антонівна - презентували роботу Хмельницького обласного і  Хмельницького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та висвітлили можливості здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Соціальний педагог ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти» Трусілова Вікторія Вікторівна поділилась досвідом роботи щодо здійснення соціально-педагогічного супроводу дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування.

По завершенню заходу відбувся обмін досвідом практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ щодо надання соціально-педагогічної допомоги сім’ям, що потрапили в складні життєві ситуації.

 Матеріали обласного семінару систематизовано та розміщено на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини».

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області