Новини
2017-10-09 10:36:41
Організація професійної підготовки кадрів з електрогазозварювальних професій

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 вересня 2017 року проведено секційне засідання у режимі он-лайн для інженерно-педагогічних працівників електрогазозварювальних професій  з теми «Особливості організації професійної підготовки учнів у новому навчальному році з електрогазозварювальних професій».

  Координатор секції Н.В. Півторацька проаналізувала  якість підготовки учнів з електрогазозварювальних професій у 2016/2017 навчальному році за результатами державної кваліфікаційної атестації,  відмітивши навчальні заклади, у яких зафіксовано найвищий та найнижчий рівні якості знань, умінь і навичок учнів.

Наталя Володимирівна звернула увагу педагогів на якість і кількість матеріалів, поданих на обласну виставку-конкурс кращих дипломних і творчих робіт учнів професійно-технічних навчальних закладів, відмітила  кращі учнівські роботи.

     У ході засідання  було обговорено особливості впровадження державних стандартів на модульно-компетентнісній основі з професій «Електрогазозварник» та «Електрозварник ручного зварювання».

  Методист зосередила увагу на нових підходах до вивчення предмета «Технології» та проаналізуваларезультативність методичної роботи членів фахової секції щодо впровадження у навчальний процес ІКТ, інноваційних педагогічних і виробничих технологій, підготовки навчально-методичних посібників і підручників.

        За результатами  проведення засідання було прийнято рішення:

- оцінювання учнівських знань і вмінь здійснювати відповідно до критеріїв оцінювання навчальних досягнень;

- удосконалити підходи до відбору творчих і дипломних робіт для подальшого подання їх на обласну виставку-конкурс;

- постійно працювати над удосконаленням комплексного-методичного забезпечення предметів і професій, формувати електронну базу методичних напрацювань;

- більше уваги звертати на  розробку навчальних посібників, підручників  і технічних засобів навчання;

- методичним комісіям спільно з роботодавцями працювати над розробкою робочої навчально-планувальної документації;

 

- оснастити кабінети сучасною комп’ютерною технікою та мультимедійними засобами.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області