Новини
2017-05-17 09:26:24
Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Перукар»

       З 10 по 12 травня на базі ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар», в якому взяли участь 24 учасниці з різних областей України.

     Метою конкурсу було виявлення та підтримка обдарованих учнів, пропаганда використання новітніх технологій перукарської справи та популяризація серед молоді професії «Перукар».

Конкурс проводився у два тури. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи та санітарії гігієни», «Основи професійної етики та культури спілкування» шляхом виконання тестових завдань на персональному комп'ютері. Максимальна кількість балів за теоретичний тур складала 30 балів.

Практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар 1 класу» та передбачав виконання зачіски відповідно до модних тенденцій, обраної жеребкуванням (конкурсну вечірню зачіску з елементами плетіння). Максимальна кількість балів – 70.

Змагання оцінювало журі:

Луцюк Ірина Анатоліївна, директор ПП Студія Краси «Ваніль», голова журі;

Захарчук Людмила Іванівна, директор ПП Перукарня «Територія краси», секретар журі;

Сис Тамара Георгіївна, директор ПП Перукарня «Тамара».

За підсумками теоретичного та практичного туру журі визначило переможців:

1 місце - Самалюк Тетяна Володимирівна, Міжрегіональний центр ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львів, Львівська обл.

2 місце - Шаропата Альона Олександрівна, ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування», Чернігівська обл.

3   місце - Кір’янова Анастасія Сергіївна, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

4 місце - Підвисоцька Сніжана Іванівна, ДНЗ «Подільський центр ПТО», Хмельницька обл.

5 місце - Сімушина Елізабет Георгіївна, ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю», Запорізька обл.

6 місце - Кочетова Ірина Ігорівна, ВПУ №27 м.Куп’янськ, Харківська обл.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області