Новини
2017-05-17 09:26:24
Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Перукар»

       З 10 по 12 травня на базі ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар», в якому взяли участь 24 учасниці з різних областей України.

     Метою конкурсу було виявлення та підтримка обдарованих учнів, пропаганда використання новітніх технологій перукарської справи та популяризація серед молоді професії «Перукар».

Конкурс проводився у два тури. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи та санітарії гігієни», «Основи професійної етики та культури спілкування» шляхом виконання тестових завдань на персональному комп'ютері. Максимальна кількість балів за теоретичний тур складала 30 балів.

Практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар 1 класу» та передбачав виконання зачіски відповідно до модних тенденцій, обраної жеребкуванням (конкурсну вечірню зачіску з елементами плетіння). Максимальна кількість балів – 70.

Змагання оцінювало журі:

Луцюк Ірина Анатоліївна, директор ПП Студія Краси «Ваніль», голова журі;

Захарчук Людмила Іванівна, директор ПП Перукарня «Територія краси», секретар журі;

Сис Тамара Георгіївна, директор ПП Перукарня «Тамара».

За підсумками теоретичного та практичного туру журі визначило переможців:

1 місце - Самалюк Тетяна Володимирівна, Міжрегіональний центр ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львів, Львівська обл.

2 місце - Шаропата Альона Олександрівна, ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування», Чернігівська обл.

3   місце - Кір’янова Анастасія Сергіївна, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

4 місце - Підвисоцька Сніжана Іванівна, ДНЗ «Подільський центр ПТО», Хмельницька обл.

5 місце - Сімушина Елізабет Георгіївна, ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю», Запорізька обл.

6 місце - Кочетова Ірина Ігорівна, ВПУ №27 м.Куп’янськ, Харківська обл.

 

2019-04-22 15:09:19
Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О області

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 18 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс проводився на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області