Новини
2011-03-30 16:08:39
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ПТНЗ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ТА СТАРШИХ МАЙСТРІВ

 

 

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області 29 березня 2011 року на базі ДНЗ "Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей" відбувся навчальний семінар із заступниками директорів професійно-технічних навчальних закладів області з навчально-виробничої роботи та старшими майстрами з питання "Організація виробничого навчання в умовах виробництва та виробничої практики".

 

Заступник голови Волочиської райдержадміністрації з гуманітарних питань Сліпчук В.М. ознайомив учасників семінару з визначенням потреби підприємств, установ, організацій Волочиського району у робітничих кадрах.
Перед учасниками семінару виступила головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Арич Н.В. з теми "Вимоги нормативно-правової бази щодо організації виробничого навчання в умовах виробництва та виробничої практики".
Завідувач відділу керівних кадрів та планування післядипломної освіти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Коломійчук С.Б. ознайомила присутніх із вимогами до ведення документації з питань організації виробничого навчання та виробничої практики.
Про систему співпраці навчального закладу з роботодавцями району щодо забезпечення належних умов для виконання програм виробничої практики присутнім доповів заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ "Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей" Михайлюк І.П. Головний інженер Волочиського машинобудівного заводу, кандидат технічних наук Яковлєв В.Г. ознайомив учасників семінару з умовами, що створені на заводі, для навчання та проходження виробничої практики учнями і слухачами ліцею. Керівники ПТНЗ області мали змогу побачити робочі місця, обладнання та устаткування, навчально-виробничу дільницю, ознайомитись із порядком призначення кваліфікованих працівників підприємства безпосередніми керівниками виробничого навчання та виробничої практики учнів ліцею, розглянути систему оплати праці учнів відповідно до законодавства. Особлива увага зверталась на вивчення учнями, слухачами ліцею правил і норм охорони праці.
По завершенню семінару його учасники обмінялися власним досвідом щодо організації проходження учнями ПТНЗ виробничої практики на підприємствах, установах, організаціях області, здійснення навчально-методичного керівництва, забезпечення технічного й організаційного контролю цього процесу. В обговоренні взяли участь заступники директорів з навчально-виробничої роботи Плужненського професійного аграрного ліцею та ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" Кушнір В.П. і Бровчук Л.І., старші майстри ДПТНЗ "Кам’янець-Подільське ВПУ" та ВПУ №36 с. Балин Чернишова О.С. і Чміль А.В.
Під час навчального семінару НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області поширив серед учасників семінару на електронних носіях нормативно-правову базу щодо організації виробничого навчання в умовах виробництва та виробничої практики, законодавчі та нормативні вимоги до проходження практики та виробничого навчання учнями ПТНЗ, перелік документів з питань організації виробничого навчання та виробничої практики і методичні рекомендації щодо ведення документації майстрами виробничого навчання.

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області