Новини
2017-04-28 14:57:54
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «МАЛЯР» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

       Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області  на базі Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького 26 квітня 2017 року відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Маляр» серед  учнів ПТНЗ області.

    Захід урочисто відкрили директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.І. Шевчук, головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації О.О. Зінчук та директор Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького С.В. Михайлов, які привітали  учасників конкурсу і побажали їм успіху, творчості та віри в перемогу.

У конкурсі взяли участь чотири учасники з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують професію маляра.

Програма конкурсу  передбачала виконання завдань теоретичного та практичного  турів. У ході теоретичного туру перевірялися професійно-теоретичні знання з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці».

Завдання практичного туру відповідали вимогам 4-го кваліфікаційного розряду і передбачали виконання завдань: шпаклювання, шліфування, ґрунтування поверхні та водного пофарбування підготовленої поверхні площею 6 м².

Роботи конкурсантів оцінювало журі, до якого входили: Цимбалюк Василь Григорович, директор колективного підприємства «Опорядбуд», м. Хмельницький (голова журі); Станішевська Галина Дмитрівна, бригадир товариства з обмеженою відповідальністю «Рем-Добробуд», м. Хмельницький; Півторацька Наталія  Володимирівна, методист лабораторії професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Критерії оцінювання включали не тільки оцінку якості виконаних видів робіт, а й організації робочого місця, техніки приготування та нанесення шпаклювальної суміші на поверхню, вимог охорони  праці,  раціонального використання матеріалів.

У рамках проведення конкурсу  педагоги, що супроводжували учасників, мали змогу відвідати навчальний семінар на тему «Професійні системи утеплення будівель» який проводили представники виробничої компанії «Снєжка – Україна».

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професіоналізму і творчості учасників конкурсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» стали:

І  місце – Кондратюк Максим Олексійович, учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького;

ІІ місце – Джус Дмитро Олександрович, учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

ІІІ місце – Яворський Андрій Ярославович, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

Переможець конкурсу Кондратюк Максим Олексійович   представлятиме Хмельниччину в ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр», який відбудеться 29 травня – 2 червня 2017року на базі Ставропігійського вищого професійного училища   м. Львова.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області