Новини
2017-04-28 14:57:54
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «МАЛЯР» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

       Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області  на базі Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького 26 квітня 2017 року відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Маляр» серед  учнів ПТНЗ області.

    Захід урочисто відкрили директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.І. Шевчук, головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації О.О. Зінчук та директор Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького С.В. Михайлов, які привітали  учасників конкурсу і побажали їм успіху, творчості та віри в перемогу.

У конкурсі взяли участь чотири учасники з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують професію маляра.

Програма конкурсу  передбачала виконання завдань теоретичного та практичного  турів. У ході теоретичного туру перевірялися професійно-теоретичні знання з предметів: «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці».

Завдання практичного туру відповідали вимогам 4-го кваліфікаційного розряду і передбачали виконання завдань: шпаклювання, шліфування, ґрунтування поверхні та водного пофарбування підготовленої поверхні площею 6 м².

Роботи конкурсантів оцінювало журі, до якого входили: Цимбалюк Василь Григорович, директор колективного підприємства «Опорядбуд», м. Хмельницький (голова журі); Станішевська Галина Дмитрівна, бригадир товариства з обмеженою відповідальністю «Рем-Добробуд», м. Хмельницький; Півторацька Наталія  Володимирівна, методист лабораторії професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Критерії оцінювання включали не тільки оцінку якості виконаних видів робіт, а й організації робочого місця, техніки приготування та нанесення шпаклювальної суміші на поверхню, вимог охорони  праці,  раціонального використання матеріалів.

У рамках проведення конкурсу  педагоги, що супроводжували учасників, мали змогу відвідати навчальний семінар на тему «Професійні системи утеплення будівель» який проводили представники виробничої компанії «Снєжка – Україна».

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професіоналізму і творчості учасників конкурсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» стали:

І  місце – Кондратюк Максим Олексійович, учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького;

ІІ місце – Джус Дмитро Олександрович, учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

ІІІ місце – Яворський Андрій Ярославович, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

Переможець конкурсу Кондратюк Максим Олексійович   представлятиме Хмельниччину в ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр», який відбудеться 29 травня – 2 червня 2017року на базі Ставропігійського вищого професійного училища   м. Львова.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області