Новини
2017-04-19 15:18:09
Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів ПТНЗ

       13 квітня 2017 року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед  учнів ПТНЗ.

У конкурсі взяли участь п’ять  учнів з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію. Програма змагальницького заходу  складалася із теоретичного та практичного  турів. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів: «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці», виконання розрахункової задачі з предмета  «Електротехніка з основами промислової електроніки».

 

Практичний тур відповідав вимогам ІІІ-го кваліфікаційного розряду і передбачав виконання трьох завдань:

1. Знаходження несправностей підключення електричних апаратів обліку і захисту в низьковольтних розподільних пристроях.

2. Складання електричного кола керування освітленням з декількох місць за заданою схемою.

3. Складання силового кола та кола керування трифазним асинхронним електродвигуном з короткозамкнутим ротором за допомогою реверсивного магнітного пускача з 2-х місць з обмеженням руху за допомогою кінцевих вимикачів та імітацією роботи електромагнітного гальма (сигнальні лампи).

Роботи конкурсантів оцінювало журі, до якого входили: Щербіюк О.Р., інженер-енергетик електромеханічного відділу Державного підприємства «Шепетівський  ремонтний завод» (голова журі); М.П. Стасюк, методист лабораторії професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; Данильчук Б.В., інженер з охорони праці Шепетівського району електричних мереж приватного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго».

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» стали:

І  місце – Ващук Юрій Павлович, учень   Вищого професійного училища  № 25 м. Хмельницького

ІІ місце – Винокуров Андрій Станіславович, учень Шепетівського професійного ліцею;

ІІІ місце – Дубенюк Роман Миколайович, учень Державного навчального закладу  «Полонський агропромисловий центр професійної освіти».

Переможець конкурсу Ващук Юрій Павлович представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який відбудеться  25-28 квітня 2017 року на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій Івано-Франківської області.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області