Новини
2011-03-23 15:23:11
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРЮВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 22 березня 2011 року на базі Старокостянтинівського професійного ліцею відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників електрогазозварювальних професій з теми: "Шляхи активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів у процесі професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки робітників електрогазозварювальних професій". Координатор секції – методист відділу професійної підготовки Півторацька Н.В.
Метою засідання було обговорення шляхів підвищення якості підготовки робітників електрогазозварювальних професій, зокрема завдяки впровадженню новітніх педагогічних та виробничих технологій в навчальний процес.
У засіданні фахової секції взяли участь 20 інженерно-педагогічних працівників з 13 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з електрогазозварювальних професій.
С.С.Кучерук, в. о. директора, презентував систему роботи навчального закладу, а заступник директора С.Л.Овідько ознайомив учасників семінару з матеріально-технічною базою та особливостями навчально-виховного процесу Старокостянтинівського професійного ліцею.
Учасники семінару відвідали та обговорили відкритий урок з теми: "Ознайомлення з будовою балонів" (викладач спецдисциплін В.В.Левицький) та бліц-конкурс "Кращий за професією" (майстри виробничого навчання В.В.Фараон та І.М.Булік).
 
В ході роботи секційного засідання викладач спецдисциплін Старокостянтинівського професійного ліцею В.В. Левицький презентував збірник опорних конспектів та тестових завдань з теми "Дугове різання".
Під час роботи секційного засідання було прийнято рішення:
1. Впроваджувати в навчально-виробничий процес ПТНЗ області досвід роботи викладача спецдисциплін Старокостянтинівського професійного ліцею В.В.Левицького.
2. Активізувати роботу методичних комісій ПТНЗ області щодо шляхів мотивації пізнавальної діяльності учнів, впровадження в навчальний процес інтерактивних методів навчання, створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення професій відповідно до ДСПТО.

 

 

 

 

 

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області