Новини
2017-04-07 10:53:36
КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «КОНДИТЕР» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

         5 квітня 2017 року на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер» серед  учнів ПТНЗ області.

Захід урочисто відкрили заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Джус Л.К. та заступник директора з навчально-виробничої роботи Державного навчального  закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Царьова Є.С., які привітали  учасників і побажали їм оптимізму, творчості та віри в перемогу.

У конкурсі взяли участь десять учнів з професійно-технічних навчальних закладів, у яких опановують цю професію. Конкурс проводився у два тури. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства», «Гігієна та санітарія виробництва», «Устаткування підприємств харчування», «Організація виробництва та обслуговування», «Охорона праці».

У ході практичного туру учасники готували напівфабрикати для торту (сироп для просочування, масляний крем, елементи оздоблення з шоколаду), а також оформляли торт  круглої форми вагою 2 кг за тематикою, обраною учасником.

Роботи конкурсантів оцінювало журі, до якого входили директор ТОВ «Кондитерський цех» м. Хмельницького  Буднік А.Д. (голова журі),  завідувач виробництва ТОВ «Насолода» Вавренюк О.А.., завідувач лабораторії професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Соленцова Г.М.

Критерії оцінювання включали в себе не тільки оцінку якостей  готового виробу, а й підготовку робочого місця, дотримання норм технологічного процесу, правил безпеки праці, норм санітарії та гігієни, оформлення і використання новітніх технологій в оформленні виробу.

У рамках проведення змагальницького заходу заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Царьова Є.С.  презентувала роботу освітнього  закладу,  методист Центру Нерода Н.А та голова методичної комісії Хомюк Г.І. – роботу методичної комісії  професій громадського харчування. Педагоги навчального закладу Горпинич С.О., Мельник Ю.Ю., Дрозіч І.А., Хомюк Г.І. презентували авторські творчі доробки.

Журі обласного конкурсу проаналізувало проведення практичного та теоретичного турів, провело детальний аналіз роботи конкурсантів, відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників, використання новітнього інструменту та інноваційних  виробничих технологій при оздобленні виробів.

Кульмінацією заходу стала виставка тортів конкурсантів.

Переможцями обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер» стали:

І  місце – Гудзь Мирослава Вікторівна, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»;

ІІ місце – Лебідь Надія Вікторівна, учениця ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей»;

ІІІ місце – Іщук Людмила Віталіївна, учениця Плужненського професійного аграрного ліцею.

Переможців, учасників  конкурсу та супроводжуючих  привітала заступник директора-начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації  Харчук А.М.

Учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Гудзь М.В. представлятиме Хмельницьку область на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Кондитер» серед учнів ПТНЗ.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області