Новини
2017-02-10 12:10:33
Засідання предметно-методичної комісії з питань організації та проведення Всеукраїнського конкурсу з професії «Перукар»

   9 лютого 2017 р. на базі ДНЗ "Подільський центр ПТО" (м.Кам’янець-Подільський Хмельницької області) під керівництвом методиста вищої категорії відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти Богданович Ольги Іванівни за участю представників НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області – заступника директора Л.К.Джус, та методиста С.В.Жухевич було проведено засідання предметно-методичної комісії з розроблення теоретичних і практичних завдань, з питань організації та умов проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Перукар" у 2016/2017 навчальному році. У роботі предметно-методичної комісії взяли участь представники професійно-технічних навчальних закладів з 9-ти областей України:

Луцького центру ПТО Волинської області;

ДПТНЗ "Кам’янецький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської області;

ДНЗ "Подільський центр ПТО" Хмельницької області;

Краматорського вищого професійного училища Донецької області;

Одеського професійного ліцею сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського;

ДПТНЗ "Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну";

ДНЗ "Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну";

Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва;

ДНЗ "Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну".

2019-04-22 15:09:19
Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О області

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 18 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс проводився на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області