Новини
2016-12-20 12:34:17
Інноваційні технології на уроках української мови та літератури

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 листопада 2016 року в рамках засідання обласної фахової секції відбувся вебінар-практикум викладачів української мови та літератури на тему "Розвиток творчого мислення учнів шляхом запровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури".

У рамках роботи вебінару учасники переглянули фрагменти відкритого уроку з української літератури на тему "Іван Нечуй–Левицький. Кайдашева сім’я. Характеристика персонажів. Майстерність змалювання Кайдаша та Кайдашихи, Карпа та Лавріна, Мотрі та Мелашки", який продемонструвала Тробюк Н.С., викладач ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей".

Про розвиток активної, творчої особистості учнів шляхом запровадження інноваційних технологій навчання на уроках української мови та літератури розповіла Лук’янюк Л.М., викладач української мови та літератури Старокостянтинівського професійного ліцею. Також досвідом роботи поділились досвідом Гасінець Н.М., викладач ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" (застосування сучасних інноваційних технологій на уроках української літератури) та Павлишина О.Б., викладач ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" (використання інтерактивних методів у роботі з обдарованими учнями).

На заключному етапі заходу методист відділу загальноосвітньої підготовки Борилюк М.Ф. зупинилась на організаційно-педагогічних умовах забезпечення якості навчання української мови та літератури.

Вебінар завершився підбиттям підсумків та обговоренням планів на майбутнє.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області