Новини
2016-11-28 16:48:38
Опановуємо іноземну мовою за інноваційною методикою

     Тенденції розвитку сучасного суспільства, а також освітньої та наукової галузей поглиблюють необхідність формуванню в представників різних професій, спеціальностей, видів діяльності іншомовної компетенції. Це й актуалізує потребу вивчення іноземних мов учнями ПТНЗ, поглиблення іншомовних знань педагогами системи професійно-технічної освіти.

     З огляду на це, делегація педагогів від системи ПТО Хмельниччини у складі методиста відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л.С. Погребняк, викладачів Шепетівського професійного ліцею А.С. Здрачук і ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» О.М. Заєць і Н.Д. Дихтяр взяла участь у Науково-практичній конференції на тему «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням он-лайн-платформи «Lingva. Skills» для фахівців з мовної підготовки ВНЗ», яка відбулася 18 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

    Захід відбувся за участі заступника Міністра освіти та науки України  Павла Хобзея, Голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти  Станіслава Куценка, керівника програми професійної підготовки PDP NATO  Ове Уруп-Медсен, методолога соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» Віталія Зубкова, проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філологічних наук, професора  Петра Беха.

Заступник Міністра освіти та науки України Павло Хобзей наголосив на тому, що знання англійської мови — одна із основних компетенцій, якою повинні володіти сучасні викладачі та науковці. Тому сьогодні досить важливою є надана можливість всім співробітниками Міністерства освіти і науки України, освітянам та науковцям по всій країні безкоштовно вивчити англійську мову завдяки Соціальному проекту з вивчення іноземних мов «Lingva.Skills».

За словами  Голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Станіслава Куценка, соціальний проект вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» зібрав понад 2 млн. заявок від українців протягом чотирьох місяців і став найпопулярнішим освітнім проектом в Україні. Наразі вже навчаються на сайті проекту майже всі центральні органи влади, комітети Верховної Ради України та багато регіональних обласних державних адміністрацій та міських рад. Також до навчання англійській мові у проекті долучені соціально незахищені верстви населення: ВПО-особи, учасники бойових дій та члени їх сімей тощо.

Проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петро Бех підкреслив, що університетом було ініційовано  створення робочої групи та проведення всеукраїнської конференції за участю представників ВНЗ щодо запровадження змішаного навчання (blended learning) англійській мові для студентів з використанням технології Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills».

Наприкінці конференції був презентований Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти щодо співробітництва в рамках реалізації Соціального проекту «Lingva.Skills», який надасть можливість видавати спільний диплом користувачам про успішне проходження навчання.

Варто відмітити, що НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області уже надіслано координаторові соціального інноваційного проекту «Lingva.Skills»  дані про працівників методичної служби, які будуть дистанційно поглиблювати знання з іноземної мови за вищевказаним проектом.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області