Новини
2016-11-22 10:24:55
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІПП ОПОРЯДЖУВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 15 листопада 2016 року на базі ВПУ №4 м. Хмельницького  відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників опоряджувальних професій з теми: «Використання інноваційних педагогічних та виробничих технологій при підготовці  опоряджувальників». Координатор секції – методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Півторацька Н.В.

Метою засідання було обговорення шляхів покращення якості професійної підготовки робітників опоряджувальних професій, зокрема завдяки впровадженню сучасних педагогічних та  виробничих технологій в навчально-виробничий  процес.

У засіданні фахової секції взяли участь 15 інженерно-педагогічних працівників з 5 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників опоряджувальних  професій.

П.І. Кенц, в.о. директора ВПУ №4 м. Хмельницького, ознайомив  учасників семінару з системою роботи та особливостями навчально-виховного процесу навчального закладу.

Н.П. Садова висвітлила сутність і можливості використання сучасних педагогічних технологій на уроках теоретичного та виробничого навчання.

      Учасники семінару відвідали та обговорили майстер-класи  з використання інноваційних будівельних матеріалів та технологій на теми:

- «Нанесення малюнку на поверхню за допомогою трафарету» (А.С. Козловська, майстер виробничого навчання ВПУ №4 м. Хмельницького);

- «Нанесення різних видів декоративних штукатурок» (П.В. Кухар, майстер виробничого навчання ВПУ №4 м. Хмельницького);

- «Нанесення Мозаїчних декоративних штукатурок. Нанесення  на поверхню вапняної шпаклівки» (Р. Кіс, майстер фірми «Ферозит»).

Т.І. Кот (голова методичної комісії) та члени методичної комісії інженерно-педагогічних працівників опоряджувальних професій презентували  роботу з питань створення посібників та підручників.

    О.М. Жуковська та Т.І. Кот ознайомили учасників секційного засідання  з умовами та результатами проведення першого Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», що  проводився серед робітників (службовців), фахівців, учнів та студентів, які здобувають професійно-технічну, середню спеціальну та вищу освіту, у віці від 18 до 22 років.

При підбитті підсумків секційного засідання були вироблені методичні рекомендації:

1. Постійно оновлювати  робочі навчальні програми предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок і вносити в їх зміст вивчення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, сучасних інструментів, матеріалів, передових форм організації праці на виробництві.

2. Адміністрації ПТНЗ вжити заходів щодо оснащення навчальних кабінетів спецдисциплін і виробничих майстерень сучасною комп’ютерною технікою та мультимедійними засобами.

3. Всім  педагогам пройти стажування  на передових підприємствах з метою вивчення   новітніх виробничих технологій.

4.   Педагогам проводити роботу щодо розробки та удосконалення КМЗ відповідно до вимог ДСПТО.

5. Для покращення забезпечення учнів навчальною та довідковою літературою  активізувати  роботу педагогів щодо створення та видання нової навчально-методичної літератури, в тому числі  літератури нового покоління:  електронних підручників, посібників, електронних навчально-методичних комплексів, педагогічних програмних засобів навчання.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області