Новини
2016-11-02 10:37:44
Вивчаємо математику по-новому

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 27 жовтня 2016 року на базі  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках роботи обласної фахової секції викладачів математики ПТНЗ відбувся семінар-практикум на тему «Сучасні технології навчання математики» (в режимі он-лайн).

В роботі секції брали участь 25 педагогів області.

У рамках роботи семінару своїм досвідом роботи з цієї проблеми  поділились:  Н.М.  Корженівська,  методист Старокостянтинівського професійного ліцею; Г.К. Синчук, викладач Старокостянтинівського професійного ліцею; Л.М. Крушельницька, викладач ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»; О.О. Іванченко, викладач  ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей».

Ними обговорювалися проблеми: методична діяльність викладача математики ПТНЗ (Н.М.  Корженівська), сучасний кабінет математики в ПТНЗ (Г.К. Синчук), проблемне навчання на уроках математики (Л.М. Крушельницька), організація самостійної роботи учнів на уроках математики (О.О. Іванченко).

Практичним етапом семінару став перегляд  відкритого уроку з математики на тему «Бічна та повна поверхня циліндра», який підготувала Г.К. Синчук. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

Заввідділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Сидоренко Т.М. проаналізувала результати  моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів та рекомендації щодо їх врахування під час викладання математики у ПТНЗ, вимоги щодо викладання математики  у ПТНЗ у 2016/2017 н.р.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області