Новини
2016-10-26 13:43:21
Вивчаємо досвід львівських профтехосвітян

           18-19 жовтня 2016 року делегація працівників НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області мала можливість вивчити досвід роботи своїх львівських колег. З цією метою було відвідано Навчально-методичний  центр професійно-технічної освіти у Львівській області та 4 професійно-технічні  навчальні заклади м. Львова.

Позитивні відгуки отримав досвід Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу щодо участі у міжнародних проектах, стажування учнів і педагогів за кордоном, налагодження співпраці із громадськими організаціями міста та регіону, надання платних послуг.

Найбільш вагомим для хмельницької делегації був обмін досвідом роботи з колегами НМЦ ПТО у Львівській області щодо здійснення навчально-методичного супроводу процесу підготовки кваліфікованих робітників для різних галузей економіки, інформаційного забезпечення навчального процесу, налагодження міжнародних партнерських зв’язків.

Не менш цікавим було ознайомлення із системою роботи Вищого  професійного училища №20 м. Львова з підготовки фахівців для машинобудівної галузі, зокрема проведення конкурсів професійної майстерності, залучення учнівської молоді до технічної творчості, налагодження співпраці із вищими навчальними закладами щодо продовження навчання випускниками за скороченим терміном.

Змістовною виявилась зустріч з колективом ДНЗ "Львівське вище професійне художнє училище", яким було презентовано німецько-українські модельні проекти за підтримки Фонду імені Е. Шьока, організації навчання учнів з особливими потребами.

Завершальним акордом вивчення досвіду профтехосвіти Львівщини стало ознайомлення з системою роботи ДНЗ "Львівське вище професійне училище побутового обслуговування" щодо участі учнів і педагогів у міжнародних та  всеукраїнських конкурсах професійної майстерності, надання платних послуг населенню.

Учасниками делегації було прийнято рішення поширити передовий досвід роботи ПТО м. Львова серед ПТНЗ Хмельницької області та розширювати межі співпраці з колегами-профтехосвітянами з різних регіонів України.

З детальним звітом про вивчення досвіду роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області та професійно-технічних навчальних закладів м. Львова можна ознайомитись, перейшовши за посиланням  http://hmnmc.km.ua/index.php/menu/open_rub/174

 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області