Новини
2016-10-26 13:43:21
Вивчаємо досвід львівських профтехосвітян

           18-19 жовтня 2016 року делегація працівників НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області мала можливість вивчити досвід роботи своїх львівських колег. З цією метою було відвідано Навчально-методичний  центр професійно-технічної освіти у Львівській області та 4 професійно-технічні  навчальні заклади м. Львова.

Позитивні відгуки отримав досвід Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу щодо участі у міжнародних проектах, стажування учнів і педагогів за кордоном, налагодження співпраці із громадськими організаціями міста та регіону, надання платних послуг.

Найбільш вагомим для хмельницької делегації був обмін досвідом роботи з колегами НМЦ ПТО у Львівській області щодо здійснення навчально-методичного супроводу процесу підготовки кваліфікованих робітників для різних галузей економіки, інформаційного забезпечення навчального процесу, налагодження міжнародних партнерських зв’язків.

Не менш цікавим було ознайомлення із системою роботи Вищого  професійного училища №20 м. Львова з підготовки фахівців для машинобудівної галузі, зокрема проведення конкурсів професійної майстерності, залучення учнівської молоді до технічної творчості, налагодження співпраці із вищими навчальними закладами щодо продовження навчання випускниками за скороченим терміном.

Змістовною виявилась зустріч з колективом ДНЗ "Львівське вище професійне художнє училище", яким було презентовано німецько-українські модельні проекти за підтримки Фонду імені Е. Шьока, організації навчання учнів з особливими потребами.

Завершальним акордом вивчення досвіду профтехосвіти Львівщини стало ознайомлення з системою роботи ДНЗ "Львівське вище професійне училище побутового обслуговування" щодо участі учнів і педагогів у міжнародних та  всеукраїнських конкурсах професійної майстерності, надання платних послуг населенню.

Учасниками делегації було прийнято рішення поширити передовий досвід роботи ПТО м. Львова серед ПТНЗ Хмельницької області та розширювати межі співпраці з колегами-профтехосвітянами з різних регіонів України.

З детальним звітом про вивчення досвіду роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області та професійно-технічних навчальних закладів м. Львова можна ознайомитись, перейшовши за посиланням  http://hmnmc.km.ua/index.php/menu/open_rub/174

 

2019-04-22 15:09:19
Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О області

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 18 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс проводився на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області