Новини
2016-10-26 09:39:38
Формування мотивації навчальної діяльності учнівської молоді ПТНЗ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 25 жовтня 2016 року на базі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області відбувся обласний проблемний семінар практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ на тему "Формування мотивації навчання учнів ПТНЗ".
Завідувач відділу НМЦ ПТО ПК, координатор обласної фахової секції практичних психологів Наталія Миколаївна Сиско звернула увагу працівників психологічної служби ПТНЗ на актуальність цієї проблеми та роль працівника психологічної служби у її вирішенні.
Цінним досвідом щодо проведення роботи з дослідження рівня змотивованості до навчання в учнівської молоді та формування мотивації поділилась практичний психолог Полонського професійного аграрного ліцею Людмила Іванівна Писарчук, яка висвітлила систему роботи як з учнями, так і з педагогічними працівниками навчального закладу.

Людмила Іванівна провела з учасниками семінару тренінг з формування мотивації навчання, який зацікавив усіх.
Також на семінарі Н.М. Сиско презентувала працівникам психологічної служби
український громадський проект масових відкритих он-лайн-курсів Prometheus, який створено у співпраці з викладачами кращих вищих навчальних закладів України. Платформа Prometheus дозволяє організувати безкоштовну самоосвітню навчальну діяльність за різними навчальними курсами. Кожен курс проекту "Prometheus" складатиметься   з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських ВНЗ, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти матимуть можливість поставитипитання викладачеві та спілкуватися один з одним. Он-лайн-курси Prometheus будуть цікаві як учнівській молоді, так і педагогічним працівникам ПТНЗ.


Матеріали обласного семінару систематизовано та розміщено на інформаційному порталі "Профтехосвіта Хмельниччини".

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області