Новини
2016-10-17 17:30:56
Розвиваємо творчість і формуємо фахові компетенції при підготовці кадрів художнього профілю

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 12 жовтня 2016 року на базі Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників художнього профілю ПТНЗ області на тему «Реалізація творчого потенціалу учнівської молоді. Робота з обдарованими учнями в умовах професійно-технічного навчального закладу».

       У засіданні взяли участь педагогічні працівники Вищого художнього професійного училища №19 смт Грицева, Хмельницького професійного ліцею, ДНЗ «Подільський центр ПТО». Захід відкрила координатор секції, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області С.В. Жухевич.

У ході засідання в. о. директора Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького О.О. Загіка презентувала систему роботи навчального закладу з професійної підготовки кваліфікованих робітників художньому профілю. Учасники засідання ознайомилися із виробничими майстернями, кабінетами.

До роботи секції долучилась А.А. Віговська, практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка надала педагогам цінний матеріал і практичні рекомендації при роботі саме з категорією обдарованих дітей.

Учасники відвідали й проаналізували відкриті уроки з основ композиції та фрагмент факультативного заняття з теми «Малювання людини» викладача Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького Т.С. Богуш.

Не менш цікавим та захоплюючим став майстер-клас з елементами декоративного малювання «Розпис в техніці подвійного мазка» під керівництвом творчих педагогів Я.Ю. Головатої та Л.А. Шалі. Варто відзначити, що педагоги вдало реалізують творчий підхід у викладацькій діяльності.

Уже стало доброю традицією закладу відзначати Всеукраїнський  день художника. Тому завершальним акордом засідання стало відвідування виховного заходу «Посвята в художники» для учнів І-ІІІ курсів. Ця подія мала змагальницький характер і передбачала виконання творчих завдань, формування навичок роботи в команді, застосування неординарних підходів створення художніх образів.

Наприкінці засідання обласної фахової секції учасники проаналізували  відкриті заходи, обмінялися напрацьованими матеріалами, відмітили злагоджену роботу колективу Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, а також отримали масу задоволення від перебування у творчій атмосфері.

        Для налагодження дієвої роботи з обдарованою молоддю у системі ПТО та подальшого формування бази даних обдарованої молоді колективам ПТНЗ рекомендовано здійснювати постійний моніторинг результативності участі вихованців ПТНЗ у різнорівневих заходах.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області