Новини
2016-10-04 10:22:45
Впроваджуємо інновації на уроках іноземної мови

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 вересня 2017 року відбувся он-лайн-семінар викладачів іноземних мов на тему «Освітня технологія «веб-квест» на уроках іноземної мови».

У семінарі взяли участь 19 викладачів іноземних мов із 27 ПТНЗ області. Методичний захід стартував із презентації закладів -  Івано-Франківського вищого  училища №21 та Шепетівського професійного ліцею.

Практичним етапом семінару був перегляд відкритого уроку з англійської мови на тему  «Моя майбутня професія», який продемонстрували колегам А.С. Здрачук, викладач іноземної мови Шепетівського професійного ліцею, та Н.М. Чугай, викладач Івано-Франківського вищого училища №21. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням найновітніших інформаційних  технологій.

Сутність освітньої технології «веб-квест» на уроках іноземної мови  розкрила методист відділу загальноосвітньої підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.С. Погребняк.

На заключному етапі семінару викладач іноземної мови Хмельницького професійного ліцею електроніки Т.В. Ярославська розкрила суть поняття «скрайбінг» і продемонструвала власну  презентацію,створену за допомогою скрайб-технології.

Впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках іноземної мови сприятиме формуванню в учнівської молоді таких важливих ключових компетентностей нової української школи, як: спілкування іноземними мовами, уміння навчатись упродовж життя й інформаційно-цифрова компетентність. 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області