Новини
2016-10-04 10:22:45
Впроваджуємо інновації на уроках іноземної мови

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 вересня 2017 року відбувся он-лайн-семінар викладачів іноземних мов на тему «Освітня технологія «веб-квест» на уроках іноземної мови».

У семінарі взяли участь 19 викладачів іноземних мов із 27 ПТНЗ області. Методичний захід стартував із презентації закладів -  Івано-Франківського вищого  училища №21 та Шепетівського професійного ліцею.

Практичним етапом семінару був перегляд відкритого уроку з англійської мови на тему  «Моя майбутня професія», який продемонстрували колегам А.С. Здрачук, викладач іноземної мови Шепетівського професійного ліцею, та Н.М. Чугай, викладач Івано-Франківського вищого училища №21. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням найновітніших інформаційних  технологій.

Сутність освітньої технології «веб-квест» на уроках іноземної мови  розкрила методист відділу загальноосвітньої підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.С. Погребняк.

На заключному етапі семінару викладач іноземної мови Хмельницького професійного ліцею електроніки Т.В. Ярославська розкрила суть поняття «скрайбінг» і продемонструвала власну  презентацію,створену за допомогою скрайб-технології.

Впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках іноземної мови сприятиме формуванню в учнівської молоді таких важливих ключових компетентностей нової української школи, як: спілкування іноземними мовами, уміння навчатись упродовж життя й інформаційно-цифрова компетентність. 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області