Новини
2016-09-09 15:52:03
Засідання творчої групи по розробці ДСПТО з професії «Швачка»

       6-7 вересня 2016 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти підвищення кваліфікації Хмельницької області під керівництвом директора Шевчук Л.І. відбулося засідання учасників творчої групи з розробки Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Швачка» який ґрунтується на модульно-компетентнісному підході.

Засідання проходило за участю начальника відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти МОН України В.В. Паржницького, заступника директора – начальника управління освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації – А.М.Харчук.

Членами робочої групи у складі викладачів спецдисциплін Царьової Є.С. та Нероди Н.А. з Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» та Гасюк О.В. з Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти», директора приватного швейного підприємства «ПОЛТЕКС» - Потапової Н.В, директора приватного швейного підприємства " Helen-A " - Коваль А.С., керівника швейного виробництва ТМ «Goldi» - Брики А.І. розроблено структуру та зміст Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Швачка» тощо.

Стандарт буде запропоновано до експертизи та апробації з метою його подальшого впровадження при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Швачка».

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області