Новини
2016-09-09 15:52:03
Засідання творчої групи по розробці ДСПТО з професії «Швачка»

       6-7 вересня 2016 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти підвищення кваліфікації Хмельницької області під керівництвом директора Шевчук Л.І. відбулося засідання учасників творчої групи з розробки Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Швачка» який ґрунтується на модульно-компетентнісному підході.

Засідання проходило за участю начальника відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти МОН України В.В. Паржницького, заступника директора – начальника управління освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації – А.М.Харчук.

Членами робочої групи у складі викладачів спецдисциплін Царьової Є.С. та Нероди Н.А. з Державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» та Гасюк О.В. з Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти», директора приватного швейного підприємства «ПОЛТЕКС» - Потапової Н.В, директора приватного швейного підприємства " Helen-A " - Коваль А.С., керівника швейного виробництва ТМ «Goldi» - Брики А.І. розроблено структуру та зміст Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Швачка» тощо.

Стандарт буде запропоновано до експертизи та апробації з метою його подальшого впровадження при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Швачка».

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області