Новини
2016-09-02 16:05:52
Відбулись серпневі секційні засідання викладачів професійної підготовки та майстрів виробничого навчання ПТНЗ області

          Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 серпня 2016 року відбулось засідання обласних фахових секцій   викладачів та майстрів виробничого навчання  ПТНЗ області з теми «Організація  професійної підготовки робітничих кадрів у новому навчальному році» (в режимі он-лайн).

У засіданні фахової секції брали участь педагогічні працівники  з 22  ПТНЗ області.

В рамках роботи вебінару Ю.В. Ворона, методист  відділу  науково-дослідної роботи НМЦ ПТО ПК, презентувала концепцію “Нової української школи” .  

С.В. Жухевич, методист відділу професійної підготовки ознайомила учасників вебінару з особливостями  розробки ДСПТО на модульно - компетентнісній  основі.

Про   організаційно-педагогічні умови забезпечення якості професійної підготовки в ПТНЗ  зосередила увагу учасників вебінару   Л.К. Джус, заступник директора НМЦ  ПТО ПК.

Завідувач відділу  професійної підготовки,  Г.М.  Соленцова ознайомила учасників вебінару   з підсумками обласної виставки-конкурсу кращих творчих робіт учнів професійно-технічних навчальних закладів та проаналізувала  якість підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ області з предметів професійно-теоретичної підготовки  з професій: столяр будівельний  (предмет «Технологія столярних робіт»), тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (предмет «Сільськогосподарські машини», кондитер (предмет «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства») у 2015 – 2016 н.р.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області