Новини
2016-09-02 16:05:52
Відбулись серпневі секційні засідання викладачів професійної підготовки та майстрів виробничого навчання ПТНЗ області

          Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 серпня 2016 року відбулось засідання обласних фахових секцій   викладачів та майстрів виробничого навчання  ПТНЗ області з теми «Організація  професійної підготовки робітничих кадрів у новому навчальному році» (в режимі он-лайн).

У засіданні фахової секції брали участь педагогічні працівники  з 22  ПТНЗ області.

В рамках роботи вебінару Ю.В. Ворона, методист  відділу  науково-дослідної роботи НМЦ ПТО ПК, презентувала концепцію “Нової української школи” .  

С.В. Жухевич, методист відділу професійної підготовки ознайомила учасників вебінару з особливостями  розробки ДСПТО на модульно - компетентнісній  основі.

Про   організаційно-педагогічні умови забезпечення якості професійної підготовки в ПТНЗ  зосередила увагу учасників вебінару   Л.К. Джус, заступник директора НМЦ  ПТО ПК.

Завідувач відділу  професійної підготовки,  Г.М.  Соленцова ознайомила учасників вебінару   з підсумками обласної виставки-конкурсу кращих творчих робіт учнів професійно-технічних навчальних закладів та проаналізувала  якість підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ області з предметів професійно-теоретичної підготовки  з професій: столяр будівельний  (предмет «Технологія столярних робіт»), тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (предмет «Сільськогосподарські машини», кондитер (предмет «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства») у 2015 – 2016 н.р.

2018-12-05 17:03:26
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Для того, щоб зберегти рідне слово, донести його красу і велич до молодого покоління, спонукати юнаків і дівчат до вивчення багатств української мови, у 2010 році було започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області