Новини
2016-08-30 16:39:20
Відбулись серпневі секційні засідання викладачів загальноосвітньої підготовки ПТНЗ області

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 серпня 2016 року відбулось засідання обласних фахових секцій заступників директорів з навчальної роботи та викладачів загальноосвітніх дисциплін ПТНЗ з теми «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки» (в режимі он-лайн).

В рамках роботи вебінару обговорювався проект Закону України «Про освіту», Концепція нової української школи.

У засіданні фахової секції брали участь педагогічні працівники  з 25  ПТНЗ області.

Т.М. Сидоренко, зав. відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, М.Ф.Борилюк, Л.С.Погребняк, методисти відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, висвітлили вимоги щодо викладання загальноосвітніх дисциплін у ПТНЗ у 2016-2017 н.р. відповідно до оновлених програм для старшої школи, проаналізували результати моніторингових досліджень якості навчання учнів ПТНЗ за 2015-2016 н.р.

Т.М. Сидоренко, І.М. Кирилюк, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області обговорили план роботи Центрів екологічної освіти, організацію екологічної освіти учнів ПТНЗ.

Всі методичні матеріали, нормативні документи розміщені  на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» (блог відділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК).

 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області