Новини
2016-08-30 16:39:20
Відбулись серпневі секційні засідання викладачів загальноосвітньої підготовки ПТНЗ області

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 29 серпня 2016 року відбулось засідання обласних фахових секцій заступників директорів з навчальної роботи та викладачів загальноосвітніх дисциплін ПТНЗ з теми «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки» (в режимі он-лайн).

В рамках роботи вебінару обговорювався проект Закону України «Про освіту», Концепція нової української школи.

У засіданні фахової секції брали участь педагогічні працівники  з 25  ПТНЗ області.

Т.М. Сидоренко, зав. відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, М.Ф.Борилюк, Л.С.Погребняк, методисти відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, висвітлили вимоги щодо викладання загальноосвітніх дисциплін у ПТНЗ у 2016-2017 н.р. відповідно до оновлених програм для старшої школи, проаналізували результати моніторингових досліджень якості навчання учнів ПТНЗ за 2015-2016 н.р.

Т.М. Сидоренко, І.М. Кирилюк, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області обговорили план роботи Центрів екологічної освіти, організацію екологічної освіти учнів ПТНЗ.

Всі методичні матеріали, нормативні документи розміщені  на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» (блог відділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК).

 

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області