Новини
2016-06-01 14:20:55
ВЕБІНАР ВИКЛАДАЧІВ І МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ МЕТАЛООБРОБНИХ ПРОФЕСІЙ

 

         Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області31 травня 2016 року проведено проблемний семінар у режимі он-лайн дляінженерно-педагогічних працівників професій "Слюсар з ремонту автомобілів", "Токар" з теми "Впровадження новітніх технологій на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки - запорука якісної підготовки кваліфікованих робітників".
       Семінар відкрив методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій областіМ.П. Стасюк. У своєму виступі він наголосив на стрімкому зростанні виробництва автотранспортної галузі та необхідності своєчасного і випереджального рівня підготовки кваліфікованих робітників у навчальних закладах професійно-технічної освіти області. М.П. Стасюк зазначив, що вумовах ринкової економіки головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання.

З системою роботи щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у підготовцікваліфікованих робітників з професій"Слюсар з ремонту автомобілів", "Токар"ознайомили учасників вебінару педагоги: Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького О.М. Ластовецький, ДНЗ "Вище професійне училище №11 м.Хмельницького" Н.В.Ладигіна, ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" К.Г. Паламар, Нетішинського професійного ліцею В.П. Цихмейструк, Вищого професійного училища №36 с.Балина В.В. Войцехов, ДНЗ "Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей" С.П.Ліщинський.

Досвідом роботи щодо застосування сучасних технологій на уроках теоретичної та професійно–практичної підготовки поділився викладач спецпредметів Вищого професійного училища №4 м.Хмельницького О.М.Ластовецький. Особливу увагу Олександр Миколайович приділяє використанню на уроках відеопроектування прихованих і недоступних вузлів , деталей їх розбірно-збірних робіт.

Викладачі ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" К.Г. Паламар та ДНЗ "Вище професійне училище №11 м.Хмельницького" Н.В. Ладигіна поділились досвідом використання інновацій на уроках спецтехнології при підготовці токарів, слюсарів з ремонту автомобілів. Викладач і майстер виробничого навчання Нетішинського професійного ліцею В.П. Цихмейструк продемонстрував використання сучасного обладнання і новітніх технологій на уроках спецтехнології та виробничого навчання при підготовці слюсарів з ремонту автомобілів.

Майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №36 с.Балина В.В.Войцехов презентував навчально-методичний комплекс до теми "Технічне обслуговування і ремонт автомобіля". Майстер виробничого навчання ДНЗ "Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей" С.П.Ліщинський поділився досвідом роботи з проблем проведення виробничого навчання в умовах виробництва на ПАТ "Мотор Січ".

У практичній частині вебінару учасники мали можливість переглянути відеофрагменти уроків зі слюсарної справи та оснащення майстерні педагога Нетішинського професійного ліцею В.П.Цихмейструка, з виробничого навчання в умовах виробництва на базі ПАТ "Мотор Січ" майстра виробничого навчання ДНЗ "Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей" С.П.Ліщинського.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області