Новини
2016-05-27 14:47:56
РЕАЛІЗУЄМО КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД НА УРОКАХ ФІЗИКИ

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 26 травня 2016 року на базі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках роботи обласної фахової секції викладачів фізики ПТНЗ відбувся семінар-практикум на тему "Формування компетентностей учнів на уроках фізики" (в режимі он-лайн).

    У заході взяли участь 25 педагогів області. У рамках семінару своїм досвідом роботи поділилися: Беляєва Н.В., викладач Хмельницького професійного ліцею; Мар’янич Т.Г., викладач ВПУ №25 м. Хмельницького; Волос Н.Г., викладач ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей". Ними обговорювалися проблеми компетентністного підходу (Мар’янич Т.Г.), формування компетентності продуктивної творчої діяльності (Беляєва Н.В.), формування комунікативної компетентності учнів (Волос Н.Г.).

 

 

Практичним етапом семінару став перегляд професійно спрямованого відкритого уроку з фізики на тему "Фізика та мистецтво", який підготувала колегам Беляєва Н.В. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

Методист відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області ЛужнякЛ.В. познайомила учасників вебінару з можливостями освітніх Інтернет-сервісів, які дозволяють формувати інформаційну компетентність учнів.

Під час заходу викладачі ознайомилися з матеріалами всеукраїнського вебінару з питань використання інформаційних технологій у навчальному процесі .

Завідувач відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Сидоренко Т.М. підбила підсумки обласного конкурсу творчих робіт із загальноосвітніх дисциплін серед учнів ПТНЗ.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області