Новини
2016-05-27 14:47:56
РЕАЛІЗУЄМО КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД НА УРОКАХ ФІЗИКИ

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 26 травня 2016 року на базі НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках роботи обласної фахової секції викладачів фізики ПТНЗ відбувся семінар-практикум на тему "Формування компетентностей учнів на уроках фізики" (в режимі он-лайн).

    У заході взяли участь 25 педагогів області. У рамках семінару своїм досвідом роботи поділилися: Беляєва Н.В., викладач Хмельницького професійного ліцею; Мар’янич Т.Г., викладач ВПУ №25 м. Хмельницького; Волос Н.Г., викладач ДНЗ "Лісоводський професійний аграрний ліцей". Ними обговорювалися проблеми компетентністного підходу (Мар’янич Т.Г.), формування компетентності продуктивної творчої діяльності (Беляєва Н.В.), формування комунікативної компетентності учнів (Волос Н.Г.).

 

 

Практичним етапом семінару став перегляд професійно спрямованого відкритого уроку з фізики на тему "Фізика та мистецтво", який підготувала колегам Беляєва Н.В. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

Методист відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області ЛужнякЛ.В. познайомила учасників вебінару з можливостями освітніх Інтернет-сервісів, які дозволяють формувати інформаційну компетентність учнів.

Під час заходу викладачі ознайомилися з матеріалами всеукраїнського вебінару з питань використання інформаційних технологій у навчальному процесі .

Завідувач відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Сидоренко Т.М. підбила підсумки обласного конкурсу творчих робіт із загальноосвітніх дисциплін серед учнів ПТНЗ.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області