Новини
2016-05-25 08:27:21
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПТНЗ ОБЛАСТІ

              Відповідно до плану Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 травня 2016 року відбувся он-лайн семінар викладачів іноземних мов на тему "Сучасні навчальні технології у викладанні іноземних мов у закладах професійно-технічної освіти".

 У семінарі взяли участь 28 викладачів іноземних мов із 29 ПТНЗ області.

Семінар було розпочато з виступу методиста відділу загальноосвітньої підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.С. Погребняк, яка розкрила сутність проблеми використання сучасних навчальних технологій у викладанні іноземних мов у закладах професійно-технічної освіти.

Практичним етапом семінару був перегляд відкритого уроку з англійської мови на тему "Подорож по Великобританії. Пам`ятки архітектури", який продемонструвала колегам Н.М. Максімова, викладач іноземної мови Вищого професійного училища №36 с.Балина, та відкритого позакласного виховного заходу з англійської мови на тему "Традиції святкування Великодня в Німеччині та Україні", який було проведено Л.А.Гуцал, Є.М.Кучер, викладачами іноземної мови Вищого професійного училища №36 с.Балина. Обидва заходи було проведено на високому методичному рівні з використанням сучасних навчальних технологій.

На заключному етапі семінару викладач іноземної мови ДНЗ "Вище професійне училище №11 м. Хмельницького" О.М. Заєць поділилась досвідом роботи з питання "Рольові ігри як засіб активізації діяльності учнів на уроках та у позанавчальній роботі з іноземної мови".

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області