Новини
2016-05-25 08:27:21
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПТНЗ ОБЛАСТІ

              Відповідно до плану Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 травня 2016 року відбувся он-лайн семінар викладачів іноземних мов на тему "Сучасні навчальні технології у викладанні іноземних мов у закладах професійно-технічної освіти".

 У семінарі взяли участь 28 викладачів іноземних мов із 29 ПТНЗ області.

Семінар було розпочато з виступу методиста відділу загальноосвітньої підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.С. Погребняк, яка розкрила сутність проблеми використання сучасних навчальних технологій у викладанні іноземних мов у закладах професійно-технічної освіти.

Практичним етапом семінару був перегляд відкритого уроку з англійської мови на тему "Подорож по Великобританії. Пам`ятки архітектури", який продемонструвала колегам Н.М. Максімова, викладач іноземної мови Вищого професійного училища №36 с.Балина, та відкритого позакласного виховного заходу з англійської мови на тему "Традиції святкування Великодня в Німеччині та Україні", який було проведено Л.А.Гуцал, Є.М.Кучер, викладачами іноземної мови Вищого професійного училища №36 с.Балина. Обидва заходи було проведено на високому методичному рівні з використанням сучасних навчальних технологій.

На заключному етапі семінару викладач іноземної мови ДНЗ "Вище професійне училище №11 м. Хмельницького" О.М. Заєць поділилась досвідом роботи з питання "Рольові ігри як засіб активізації діяльності учнів на уроках та у позанавчальній роботі з іноземної мови".

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області