Новини
2016-05-04 15:51:06
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

      Відповідно до спільного плану роботи Департаменту та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області  на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» 26-27 квітня 2016 року був проведений обласний конкурс фахової майстерності з професії «Лицювальник-плиточник» серед  учнів ПТНЗ області.

У конкурсі взяли участь п’ять учнів з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.

Програма конкурсу  передбачала виконання завдань теоретичного та практичного  турів.            Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія лицювально-плиткових робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці».

Завдання практичного туру відповідали вимогам 4-го кваліфікаційного розряду і передбачали виконання лицювання вертикальних поверхонь керамічною плиткою розміром 200х400 мм та 200х200 мм способом «шов в шов» на сухих сумішах загальною площею - 2 м2 та укладання тротуарної плитки загальною площею – 4 м2.

Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого входили:

Ткач Микола Степанович, приватний підприємець  м. Кам’янця-Подільського (голова журі); Мужило Вадим Олександрович, виконавчий директор будівельної компанії «Поділля Трансбуд» м. Кам’янця-Подільського; Півторацька Наталія Володимирівна, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Лицювальник-плиточник» стали:

І  місце – Федорчук Андрій Васильович, учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

ІІ місце – Каленик Іван Петрович, учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького;

ІІІ місце – Джус Олександр Олексійович, учень ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»; Арсенюк Віктор Васильович, учень ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій».

Переможець конкурсу Федорчук Андрій Васильович представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник», який відбудеться 23-27 травня на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона».

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області