Новини
2016-04-26 10:42:20
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ « ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки  та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі Нетішинського професійного ліцею 21 квітня 2016 року був проведений обласний конкурс фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» серед  учнів ПТНЗ області.

У конкурсі взяли участь шість учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію. Конкурс  складався теоретичного та практичного  турів.     Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Обладнання та технології  зварювальних робіт», «Матеріалознавство»,  «Читання креслень»,  «Електротехніка з основами промислової  електроніки», «Охорона праці».

Завдання практичного туру відповідали вимогам 4-го кваліфікаційного розряду і передбачали виконання:

зварювання труби з листовим металом ручним дуговим зварюванням покритим електродом;

зварювання труби з листовим металом напівавтоматичним зварюванням;

приварювання штуцера до пластини з попередньо просвердленим отвором аргонно-дуговим зварюванням.

Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого входили:

Бондарчук  Анатолій Васильович, начальник дільниці «Тепловодопостачання та каналізації» м. Нетішин (голова журі); Бондарчук Віктор  Анатолійович, приватний підприємець, представник фірми «Фроніус» в Україні; Півторацька Наталія Володимирівна, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» стали:

І  місце – Пастушок Олександр Володимирович, учень Нетішинського професійного ліцею;

ІІ місце – Журавіцький Ярослав Валерійович, учень Хмельницького професійного ліцею;

ІІІ місце – Сліпак Роман Іванович, учень Ярмолинецького професійного ліцею.

   Переможець конкурсу Пастушок Олександр Володимирович  представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник», який відбудеться 18-20 травня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Житомирське вище професійне технологічне училище».

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області